Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A középsőbe kell dugni?

A középsőbe kell dugni?

Figyelt kérdés
Még nem menstruálok, de már próbálkoztam a tampon használatával. Én abba a lyukba dugtam amelyiken pisilek, gondolom nem oda kell. léci adjatok tanácsokat, hogy melyik lyukba, milyen pózba, milyen mélyre kell rakni, köszi :)

2011. nov. 10. 16:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Ahol pisilsz oda nem fér a tampon. Húzd szét a puncid, és ott 2 lyukat látsz. A felső a húgycső, azon jön a pisi, alatta van a hüvely, oda kell dugni a tampont. Jobb ha tükörben nézed mit csinálsz.
2011. nov. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A harmadik nyílás a végbélnyílás. Annak ehhez már semmi köze. Első voltam.
2011. nov. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Megnézném hogy dugod fel a húgycsövedbe...:D

Amúgy eszedbe ne jusson addig tampont használni, amíg nem menstruálsz! Komoly bajaid lehetnek belőle, ráérsz még ezzel.

2011. nov. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Menzesz nélkül NEM szabad tampont használni.
2011. nov. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Egyáltalán hogyan jut eszedbe úgy tampont felrakni, hogy nincsen semmi nedv (vér) amit felszívhatna? Sebesre súrolhatod ott magad és fertőzéseket is benyalhatsz vele. Nem ajánlanám.

12/L

2011. nov. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Jézusom.... Hány éves vagy?.... Abba a lyukba dugod a tampont, ahol pisilsz? Ez fizikai képtelenség. Anyukád tud róla, hogy milyen okos kislánya van? Vagy még nem jutottatok el a női dolgok megbeszéléséig? Ha nem menstruálsz, minek dugdosol fel tampont bárhová is? Ez miért jó neked? Az első válaszadó megadta a kérdésedre a választ, de azért én hozzátenném, hogy felejtsd el ezt az egészet és menj vissza babázni.
2011. nov. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ne nézzétek már hülyének, én is láttam már olyan lányt, aki azt hitte, a hüvelyén át pisil. Ez az első biológia órák után elmúlik!


Szóval: van a csikló alatt egy picike lyuk, onnan pisilsz. Alatta van egy nagyobb, az a hüvelyed. Mögötte pedig a végbélnyílásod van.


Amíg nincs vérzés, ne dugdoss magadba semmit!


Kb ennyi.

2011. nov. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
60%
Sajnálom hogy itt tart már a világ, hogy 9-10 évesen dugdosgatsz dolgokat magadba. Amíg nem jön el az ideje, addig tényleg tanulj, mondjuk egy kis biológiát.
2011. nov. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az első kettő vagyok. Most vettem észre, hogy úgy akarsz tampont használni, hogy nem menstruálsz. Ez eszedbe ne jusson!!!!
2011. nov. 11. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én nem tudom felfogni, hogy ilyenkor hol van az ANYA? Aki fel kéne hogy világosítsa a lányát? Feltételezem, hogy anyád tamponjából vettél el, neki nem tűnt fel hogy kevesebb van? Vagy vettél magadnak egy dobozzal, hogy üres perceidben azzal szórakozz? Csatlakozom az előttem szólókhoz: amíg nincs miért, addig tilos tampont feldugni, mert komoly fertőzést, sérülést okozhatsz magadnak. Remélem, megfogadod a tanácsokat és felhagysz ezzel a hülyeséggel.
2011. nov. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!