Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek tinédzser nőgyógyá...

Szerintetek tinédzser nőgyógyászaton miért nem NŐi orvosok vannak?

Figyelt kérdés
Éppen elég gond és kínlódás egyáltalán elmenni, vetkőzni, terpeszteni, minek kell ezt megtetézni még egy "idegen" férfi orvosal is, szegény tininek?
2011. nov. 10. 19:00
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
A gyereknőgyógyászok sok helyen nők.
2011. nov. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
47%
Hát azért, h szokja, h majd felnőttként sem biztos, h női nőgyógyászhoz tud majd járni.... -.-"
2011. nov. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
Szerinted ez így normális és ez így van jól?
2011. nov. 10. 19:21
 4/34 anonim ***** válasza:
47%

Én eleve természetellenesnek tartom, hogy férfi orvos nőgyógyász legyen. Engem nem is fog férf nőgyógyász sose megvizsgálni, és szerintem ha valaki nem akarja, akkor keres női nőgyógyászt, mert azért vannak, és lassan, de biztosan egyre több.

És egy tinédzser és nyugodtan elmehet normális nőgyógyászhol, nem kell tini nőgyógyászatra mennie.

De szerintem is mocskos dolog ha pasikat raknak be a tinikhez is.

2011. nov. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
43%
Dehogy tartom normálisnak, csak felvázoltam a valós helyzetet... Igazából nem mondom azt, h férfi ne menjen nőgyógyásznak, mert lehet közöttük is igen jó orvos, de az lenne a normális, ha ők lennének kisebbségben a női nőgyógyászok mellett.
2011. nov. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
ahol én voltam gyereknőgyógyászaton ott nő volt az orvos( 2 helyen is voltam, 2 külön kórházban)
2011. nov. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy egy férfi nőgyógyász sokkal megértőbb mint egy nő, mert ha pl. a női nőgyógyász könnyebben viseli a menstruációt, akkor azt gondolja, hogy a többi nőnek sincs semmi baja. Ezt már többen írták itt. Attól, hogy a férfi ezt csak tanulja, még ugyanúgy lehet profi a szakmájában! Nem az a lényeg, hogy milyen nemű a nőgyógyász, hanem, hogy profi legyen, kedves, megértő és meg lehessen vele mindent beszélni. Egyébként sem csak nőgyógyász látja gyerekek a nemi szervét, hanem pl. urológus, bőrgyógyász, ortopéd orvos, igaz, hogy csak kívülről. Ortopéd orvos pl. vizsgál meztelen gyerekeket.
2011. nov. 11. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:

Olyan általános ortopéd vizsgálatról még nem hallottam, ahol a bugyi, vagy alsónadrág nem maradhatott a gyereken.....

Hacsak nem speciális medence, vagy szeméremcsont vizsgálatról, törésről van szó! De az más eset...


Ha mégis levetették a fiatallal az alsót, akkor ott gyanús az orvos...

2011. nov. 11. 07:43
 9/34 anonim ***** válasza:
Csípőszűrést meztelen gyerekeken végzik. A 07:00-ás voltam.
2011. nov. 11. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
10 hónapos korban.....
2011. nov. 11. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!