Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől szédülhetek így?

Mitől szédülhetek így?

Figyelt kérdés
ma délelőtt gyalog mentem, és észrevettem h enyhén megszédülök néha. Délelőtt nem ettem semmit, délben ettem gyümölcsöt, aztán ettől nagyon éhes lettem, és ettem kenyeret sajttal és egy kis sült húst. Aztán elment az étvágyam, csak estére ettem 1db almát és ittam édesítőszeres teát. Azt vettem észre h fáj a fejem és háton fekve szédülök. Nagyon félek h a hirtelen sok szénhidrát miatt cukorbeteg lettem. Túlsúlyos vagyok, de pl nincs szomjúságérzetem mint a cukorbetegeknek. Azt hiszem acetonos a leheletem. Most mit csináljak?
2011. nov. 10. 21:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Ha így szédülsz többször akkor a szervezeted több folyadékot vagy ennivalot kér vagy igényel.
2011. nov. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!