Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ez miért van, hirtelen mitől...

Ez miért van, hirtelen mitől szédülhetek?

Figyelt kérdés
Eléggé megvontam magamtól a szénhidrátokat kezdetben, szóval nem ettem semmilyen kenyeret, kenyérpótlót vagy tésztát, rizst, krumplit, maximum gyümölcsöt, azt is max. 3ig. Családom nyüstölt, hogy így minden bajod lesz, blabla, kicsit utána számoltam mennyi kalóriát eszek, tényleg kicsit kevés volt, ezért beiktattam egy-egy barna kiflit, egy kis rizst, abonettet az étkezésekbe, bár előtte se éreztem, hogy bármiben hiányt szenvednék. Most viszont, hogy eszek szénhidrátot, de keveset, csomószor szédülök, főleg, ha felállok az ülésből. Ez most miért?
2011. jún. 17. 09:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet a front vagy a meleg miatt van. Nekem akkor szokott gond lenni.
2011. jún. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Velem is szokott lenni, ha hirtelen állok fel. Szerintem ez inkább a vérnyomás miatt van.
2011. jún. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
leesik a vernyomasod.mivel hirtelen felallsz
2011. jún. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A vércukrod is alacsony lehet, nemcsak a vérnyomás... Ez is okozhat szédülést.
2011. jún. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Cukorbeteg vagyok, engem nagyon megvisel a meleg. Van hogy napközben többször is megszédülök, vagy hirtelen felállok, hajolok. De általában ilyenkor megmérem a vérnyomásom és a béka segge alatt van. Ilyenkor egy kávé rendbe tesz. Több folyadékot kell inni is, ugyanis a dehidráltság, vagyis a kevés folyadék a szervezetben is okozhat szédülést, dekoncentráltságot.
2011. jún. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Lósz*rt!

Azért vagy rosszul, mert koplalsz. Mostanra gyengültél le annyira, hogy a következő majd ájulás lesz, blabla.

Az ezt következő meg a jojó, blabla.

2011. jún. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, inni eleget iszok, az biztos. Vérnyomásom is normális szokott lenni. Nem koplalok, napi 5szöri étkezés megvan, egészséges dolgokból, ebéd mindig meleg étel, ezzel nincs baj.
2011. jún. 17. 11:10
 8/8 ZsezSi válasza:
Te Sügér akkor esik le a vérnyomásod mikor hirtelen felálsz, mert lelassul a vérkeringés mikor leülsz/Gugolsz és ,ha hirtelen felálsz akk hirtelen indul meg a vér és még nem ér el a kis agyadig addig kicsit megszédülsz sőt lehet ,h fekete foltokat látsz. Inkább egyél sok szénhidrátot és fuss napi 2 órát. Sok Sikert!
2011. jún. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!