Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyire megbízhatóak a...

Mennyire megbízhatóak a spermicid helyi fogamzásgátlók? és milyen márkát ajánlotok?

Figyelt kérdés
2011. nov. 10. 22:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Annyira,mint a megszakítás.Én nem kockáztatnék.Az óvszer,vagy a tabletta a legbiztosabb.
2011. nov. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Használtam már pharmatexet meg gyógyszertárit ami olcsóbb.Mind a kettőt óvszer mellé vagy megszakításos közösüléssel kombinálva használtam.Esetleg még pesszáriummal jó.Önmagába nem elég ha könnyen teherbe esős vagy.Én jobban támogatom mint a tablettát.
2011. nov. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
pesszárium mellé miért kell akármi mást is? szerencsére még nem volt példa arra, hogy megtudjam, könnyen teherbe esős vagyok e..:D habár amennyire néha túlagyalok dolgokat, simán belémbeszélek egy gyereket :D
2011. nov. 10. 22:37
 4/14 anonim ***** válasza:
Megszakított közösülés mellé jó.
2011. nov. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Szerintem a tabletta a legkényelmesebb. Megbízható és nem jár annyi kellemetlenséggel, mint pl.: az óvszer. Persze, a nemi betegségek ellen nem véd...Szóval aki gyakran váltogatja a partnereit annak ajánlott, mondhatni kötelező az óvszer!
2011. nov. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Sündisznócska válasza:
A betegtájékoztató szerint nem a legbiztonságosabb, de néhány nőgyógyász megbízhatónak tartja, ha a használati szabályokat *pontosan* betartják. Mi több mint egy évig használtuk kizárólag a Pharmatexet (nőgyógyász ajánlotta egyedüli fogamzásgátlónak), és nem volt baj. De ahogy a betegtájékoztató is írja: az óvszer a tuti.
2011. nov. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
0%
Nem biztonságos még megszakításosnál sem. Még a tabletta vagy az óvszer is csak 99.9%-os biztonságot ad. A Te életed, és nem érdemes kockáztatni. A tabletta a legbiztonságosabb és a legélvezetesebb, és a hormon tartalma is csak pont olyan magas, hogy ne ess teherbe, de nem okoz semmi bajt.
2011. nov. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
73%
7 év alatt egyszer sem estem tőle teherbe (Pharmatex), pedig nem kombináltam semmi mással, és enélkül (babaprojekt idején) az első hónapban mindig azonnal összejött, szóval könnyen esek teherbe. Szerintem megbízható, a tablettás ismerőseim viszont többen bekaptak egy babát hasmenés stb. idején. Én sosem szednék hormontartalmú cuccot, még olyat sem, amiben kevés a hatóanyag.
2011. nov. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Mivel én cukorbeteg vagyok, nem merek tablettát szedni, és a gumitól viszketek hosszútávon, szóval mi a pharmatexet próbáltuk ki. Megszakítás nélkül használtuk, nagyon sokáig, összesen kb 5 doboz fogyott (10 darab/doboz) és nem estem teherbe. Nem figyeltem a ciklust se. Lehet felelőtlenség, de én megbíztam a pharmatexben és be is vált. De azért ne legyél benne biztos, hogy nálad is így működne.
2011. nov. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én is cukros vagyok és attól még szedhetnék de nem szedek tabit.Megbízható,megértő társ mellett megoldható a védekezés hormonok nélkül.Sokan rosszul használják a kúpot a tabi meg kényelmes megoldás.Nehogy már mindig a nő terhelje magát ilyen cuccokkal.Ha a férfi nem akar gyereket tegyen ő is ellene.
2011. nov. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!