Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló! Mit jelent az...

Fogamzásgátló! Mit jelent az ha a receptre az van ráírva, hogy barna üvegpalackban?

Figyelt kérdés

Lassan 1 éve szedek fogamzásgátlót,most van az 1 hét szünet és jövőhét pénteken kell elkezdenem a következő levél gyógyszert. Ma voltam kiiratni a gyógyszert és az van ráírva a receptre,hogy Dienille barna üvegpalackban.

Ez most mit jelent? Ugyan úgy kell szedni mint a többit? 3 havi gyógyszert írtak fel mindig. Lehet eddig is rá volt írva a receptre és csak most tűnt fel? Eddig mindig ilyen levelesbe szedtem.

[link]


2011. nov. 11. 14:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Majd feltétlen írd meg a választ, engem is kíváncsi-fáncsivá tettél. :)
2011. nov. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy így spórolnak a csomagoláson. :)

Az üveg újrahasznosítható.

2011. nov. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez igaz. Csak sajnos a hamisítás veszélye miatt árulják levélben. A sok aljadék csaló miatt meg vesszük, gyártjuk a sok szemetet....
2011. nov. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kiváltottam már,csak elfelejtettem írni. :$

Ugyanolyan leveles gyógyszer. :)

2011. nov. 27. 23:03
 5/5 anonim válasza:
Én is így jártam,azt mondták a gyógyszertárban h nem jól van rögzítve a doki gépében.Eddig nőgyógyász írta,most meg háziorvos.Azt is mondták h már kezdik megszüntetni az üvegpalackos gyógyszereket is.Csodálkoztam volna ha egy fogamzásgátlónál nem jelzik napokkal a tablettákat:)
2011. nov. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!