Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló szedése alatt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló szedése alatt barna folyás? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Már 14. napja szedem a menstruációm első napjától és minden nap barna folyásom van.


Valaki tapasztalt már ilyet? Mi volt a megoldás?


2011. márc. 21. 16:51
 1/6 anonim ***** válasza:

igen nekem is volt, ne ijedj meg

szedd tovább ugyanúgy, 2-3 hónap múlva be fog állni

a lényeg, hogy szedd rendesen és hagyj szünetet is rendesen ha tovább tart ha nem

én itt csesztem el hogy megijedtem és elkezdtem össze vissza szedni

na ezt nem szabad!

2011. márc. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt. Elmúlt.
2011. márc. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt/van ilyen. Még nem múlt el, de az orvos szerint csak a gyógyszer egyik mellékhatása. Majd elmúlik. Adok neki még egy hónapot.
2011. márc. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem nem csak barna folyás volt, hanem rendes vérzés... Az 1. 3 hónapban "normális", hogy még nem szokja meg a szervezeted a gyógyszert. Ha a 3. levél után is gond van, akkor érdemes nőgyógyászhoz fordulni.

20L

2011. márc. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem le van írva a tájékoztatóba és jobb esetben az orvos is elmondta...

Amúgy teljesen normális, ha harmadik levélnél is így van, akkor mondd a dokinak.

2011. márc. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Első levélnél normális, ha a másodiknál is előfordul irány vissza dokihoz.
2011. márc. 22. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!