Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha ebben a hónapban kimaradt,...

Ha ebben a hónapban kimaradt, mikor fog megjönni?

Figyelt kérdés
Október 24.én kellett volna megjönnie,de "sajnos" nem jött meg. Terhes nem vagyok! véleményem szerint azért maradhatott ki mert sokat idegeskedtem a suli miatt. Tehát ha kimaradt, akkor mikorra várhatom a következőt? bármikor? vagy akkor fog megjönni amikor normál esetben megkeleltt volna(nov 21.)?
2011. nov. 11. 19:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem várd meg a nov.21-et.
2011. nov. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 bánomisén ***** válasza:
Ez a női lét egyik legnagyobb kérdése, amire senki sem tudja a választ. Vagy késik, vagy kimaradt teljesen, mindenesetre legyen nálad betét vagy tampon mostantól, hogy ne érjen meglepetés.
2011. nov. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat:)


igen. elég fura. kicsit már várom. mert csak idegeskedem hogy nehogy valami baj legyen...:/

2011. nov. 11. 20:03
 4/5 anonim ***** válasza:

Mivel a menstruációs ciklus egy bonyolult hormonok által szabályozott élettani folyamat, ezért nagyon sok különböző tényező hatással lehet rá. Például a túlzott mértékű stressz is okozhatja a menstruáció késését, kimaradását. A dolog hátulütője, hogyha egyszer felborult a ciklus, akkor egyrészt idő kell, hogy újra kialakuljon a megfelelő ciklus, ami nagy(obb) valószínűséggel nem fog egybeesni a korábbi ciklussal.

Tehát összegezve bármikor megjöhet, nem biztos, hogy egyből ciklusos lesz (tehát utána is lehet probléma), és lehet, hogy valószínűleg ezután nem a korábbi ciklusaid alapján várt időpontban jönnek a csomagjaid.

2011. nov. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia. :)2 éve pont külföldön voltam, és akkor korábban megjött. Aztán a következő hónapban sem a korábbi időpontban, sem a normálisban nem jött meg. Azaz ahogy az előttem szóló írta, bármikor megjöhet. :) Egyébként nekem akkor késett pár hetet, de helyre is állt. :) Az orvosom is mondta hogy normális,ez. :)
2012. márc. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!