Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet ettől valami bajom vagy...

Lehet ettől valami bajom vagy majd elmúlik?

Figyelt kérdés

Ne nézzetek le, nem poénból csinálom ezt, hanem már kb 2éve étkezési zavarom van. Ma délután is hánytattam magam és a körmömmel megsértettem belül a szám, a torkomat. Vérzett is nagyon és azóta alig bírok nyelni, inni is alig tudok, sőt cigizni is nehéz. Nem fog elfertőzödni vagy nem lesz komolyabb bajom, igaz?

Légyszi komoly válaszokat!


2011. nov. 11. 23:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Simán elfertőződhet főleg, mert újra fogod hánytatni magad mielőtt begyógyul és a gyomorsavad marni fogja. Menj el orvoshoz, mert ez nem normális dolog és nem bántásból írom, csak nem egy emberről hallani aki ebbe halt bele. Ha esetleg beszélgetni akarsz valakivel írj bátran privit.
2011. nov. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, lehet. Alapból a gyormorsavad által felmart sebekben könnyen megtelepedhetnek a baktéiumok, így könnyebben lehetsz beteg. A nyelőcsöved kilyakadhat, a fogzománcod tönkretszed, és felborulhat a víz és ionháztartásod.

De erre a friss sebre a legrosszabb, amit tehetsz, ha cigizel! Frissen kihúzott fognál sem szabad, mert elgócosodhat.

Amíg megvannak a sebeid ne dihányozz, ne fogyassz tejterméket és keress fel egy pszichiátert.

2011. nov. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ezt nem a gyomorsavam marta ki, hanem a körmömmel sértettem meg a torkom... és borzalmasan fáj. Mint mikor megfázik a torka az embernek és annyira fáj, hogy nyelni alig tud. Na ez olyan, csak rosszabb... Még ilyen nem fordult elő..

Köszönöm a válaszokat! Első válaszíró, Neked írtam üzit!

2011. nov. 11. 23:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Értettem, arra mondtam, hogy ne cigizz rá a sebedre és ne egyél tejterméket(az élőflórás baktériumok megtelepedhetnek benne és könnyen elfertőződhet).
2011. nov. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!