Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A candida gombás fertőzést a...

A candida gombás fertőzést a fiúpartner elkaphatja, ha orálisan szájjal elégít ki engem?

Figyelt kérdés
candida fertőzésem van már gyógyuló félben, de a rendes közösülést még nem tesszük meg, mert teljesen meg akarok gyógyulni. azonban nagyon kívánjuk egymást, és érdeklődni szeretnék, hogy abból lehet e a barátomnak baja, ha szájjal, orálisan kielégít engem. orális szexet szeretnénk, ha ez nem jár bajjal. nekem már nem fáj a csikló környéke, ez nem lenne akadály. de nem tudom, hogy ez a gombatipus terjed e ha ő a szájával/nyelvével kényeztet.
2008. márc. 20. 11:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát minden gombatipus fertőz! Lehet hogy a párodnak nem lenne semmi baja,de a szervezetébe belekerülne a gomba és hiába mosna fogat!És ha te meggyógyulsz és legközelebb is orálisan elégít ki, bizony visszafertőzhet téged! Várj türelmesen !az egészséged fontosabb!Jobbulást, és kitartást,hamar meggyógyulsz TELJESEN, és akkor, jöhet a "mehet" :-)
2008. márc. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
62%
el hát
2008. ápr. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

El lehet kapni.

Mondjuk prostiról láttam fényképet... hát... nem semmi, ahogy a nyelve kinézett.

Ha szereted, vársz még 3-4 napot azután, hogy látszólag teljesen meggyógyult minden. Ha egyszer elkapta a gombát, valószínűleg soha többé nem gyógyul meg teljesen. Bárki visszakaphatja bármelyik ruhájáról, földről, fürdőszobából, wc-ből 5 perc alatt. Ilyenkor formalinnal (erős méreg) szokták azt is fertőtleníteni. Az egyszerű mosás nem mindig segít.

2008. ápr. 21. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!