Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez mi a fene lehet? Tapasztalt...

Ez mi a fene lehet? Tapasztalt már valaki ilyet? Genitális herpesz avagy gomba?

Figyelt kérdés

Múlt héten beteg voltam (megfázás). Közbe megjött a mesesem is.

Ezen a héten elmúlott a mesesem, ezzel egy időben elkezdtek gomba szerű tüneteim lenni, az egész nemi szervem viszketett, kicsit 'égett', néha túrós folyás.

Orvoshoz egyszerűen nincs időm elmenni, ezzel táppénzre nem mehetek (másrészt próbaidőn vagyok és folyton túlóráznom kell).

Canestennel kenegettem kb. 2 napig, bekenést követően enyhültek a tünetek.

Vettem Canesten kombit tegnap, éjszakára fel is helyeztem a kúpot, ma este viszont észrevettem, hogy enyhe hámhiány alakult ki a nagyajkakon belül és a hüvelybejárat alatt közvetlenül egy hosszúkás dudor van. Én nem látok ott hólyagocskákat (számon már volt többször herpesz), de kicsit feszülő fájdalmas érzés, ha hozzáérek. És a nagyajkaimon belüli rész is rosszabb állapotban van mint tegnap, lehet azért mert meló közben nem tudtam krémmel bekenni, és a kifolyó kúp felmarta???

Most azon parázok, hogy herpszem van, de hát akkor nem lennének szerintem az egész területen tüneteim. De nem merem a következő kúpot feltenni, hátha nem gomba.

Lecseszést nem kérek köszönöm, egyszerűen nem tudok melóból korábban eljönni, a nőgyógyászomhoz csak 21-én tudok elmenni.


2011. nov. 13. 01:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Menj orvos, mert csak ő tud biztos választ adni.
2011. nov. 13. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem kimarta a kúp,amikor én használtam a canestent nekem kimarta a gát környékét.szerintem hagyd ezt a kúpot már a gombát se mulasztja el nem a legjobb fajta.szerintem addig vegyél ülőfürdőt cickafarkteát igyál. a legjobb az orvos.vagy vegyél rózsamézet be kell önteni a hüvelybe az nagyon jó az iylne fertőzésekre.de látatlanból nehéz gyógyítani úgyhog vhogy bírd ki a dokiig!
2011. nov. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi, nekem egyszer már volt gombám (pont az orvosi vizsgálat után 1-2 héttel jött ki, ugyhogy szerintem ott kaptam el vmit), akkor canesten combival kezeltem és elmúlott.

Felhelyeztem a második kúpot is tegnap éjjel végül is, enyhülnek a tünetek valamelyest. Ma nem melóztam, úgyhogy betudtam kenni magam.

De az a hosszúkás (1cm hosszú, 1-2 mm széles) dudor a hüvelybejárat alatt még mindig ott van, de nem fáj meg semmi ilyesmi, nagyon nagyon remélem, hogy nem herpesz, még a gondolatba is beleörülök. Próbáltam kis tükörrel megnézni, kitapogatni, hólyagocskákat nem látok, nem érzek, de annyira 'nem férek hozzá', hogy biztosra állítani tudjam.

2011. nov. 13. 22:26
 4/6 A kérdező kommentje:
*úgyhogy
2011. nov. 13. 22:26
 5/6 anonim ***** válasza:

szerintem tuti nem herpesz ne aggódj!

de nem értem hogy reggel felkelsz lefürdesz bekened magad és utána mész melózni,nem értem hogy nem lehet ezt megoldani!,?

2011. nov. 14. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
délutánosba mentem melózni, dél körül bekentem magam és éjfél előtt értem haza... 8 + 1-1 óra utazás, buszra várás, stb...
2011. nov. 14. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!