Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A fitymán belül két piros...

A fitymán belül két piros szélű folt, közepén fehér, mint egy gyulladás. Mi lehet? Gomba vagy herpesz?

Figyelt kérdés

Segítenétek, hogy valaki tapasztalta-e már az alábbi "állapotot"?

Új partnerem van, az első pár szeretkezés után jött ki, de rajta semmi rendellenes tünet nem volt, és most sincs.

Úgy néz ki mint két hólyag, de nem dudoros (azaz nincs feltelve) a közepén a fehér rész. Nem fáj, nem viszket, csak ha hozzáérek. Gombás fertőzésre gyanakodtam. Kentem Canestennel, Zovirax-al, Aloe Fisrt-el, még Körömvirág kenőccsel is, de semmi változás nem volt. Elmentem hát a dokihoz. Felírta a Pimafucort-ot. Azzal kenegettem, a tünetek javultak, aztán nem bírtam tovább és maszturbáltam. Mintha újból megnőtt volna.

Jah, az orvos nem tudta megmondani hogy mi az, csak hogy kenjem napi 2X és egy hét múlva újra menjek el. Röhej, komolyan mondom, hogy ő nem tudja mi az.

Várom a véleményeket, hátha valaki találkozott már ilyennel.

Köszönöm!


2009. febr. 22. 21:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy gomba vagy herpesz, de a helyedben sürgősen megltogatnék egy másik orvost is. Jót semmiképp nem jelent.
2009. febr. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Amit leírsz, az kis fekélynek tűnik. Ennek a leggyakoribb oka az afta (olyan, ami a szájban is előfordul), de például a szifilisz is tud ilyet. Ha Pimafucortra gyógyul, akkor maradjunk az aftánál...
2009. febr. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Herpesz biztos nem, mert az sárgás színű hólyagokból áll és nagyon fáj ha hozzáérsz. Szerintem kend a krémmel, amit a doki írt és biztos elmúlik. Vmi kis fertőzés lehet nyugi!
2009. febr. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Mi az az afta?

A poén az, hogy még sosem voltam ilyen gonddal dokinál. Bementem, mondtam mi van, letoltam a nacim, megmutattam, felöltöztem, mondom nekik, hogy kezet moshatok?

Erre az asszisztens: Hát.. Az a mi mosdónk!

Mondom neki, ne haragudjon, nem tudom mi a szokás, én naívan azt gondolnám ha fertőzés lehet ne tapizzam itt a kilincset meg mindent. Na de mind1.

Mi az a szifilisz? Annak mik a tünetei?

2009. febr. 22. 22:25
 5/12 A kérdező kommentje:

Na megnéztem a szakellátási lapot, hátha orvos is téved ide.


Státusz:

A pénisz bőrén gyulladásos seropulák.


Diagnózis:

Dermatitis, k.m.n.


Therápia

Pimafucort

2009. febr. 22. 22:27
 6/12 A kérdező kommentje:

Bocs hogy ilyen sokat írok, de jók az infók.

Tényleg a számban is néha szokott ilyen lenni, főleg a fogínyen, ahhoz hasonló ez is.

2009. febr. 22. 22:32
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha a sejtésem igaz, akkor igen, ez pontosan olyan, mint ami a szádban szokott lenni. Nem pontosan tudjuk, mi váltja ki az aftát, de a folyamat lényege, hogy a saját immunrendszered valamiért rátámad a nyálkahártya egy részére, és elpusztítja azt, majd ez spontán leáll, és a kis fekély gyorsan behámosodva meggyógyul. Mivel az okot nem ismerjük, így oki kezelés nem lehetséges, de a gyulladást lehet csökkenteni pl. szteroid tartalmú készítménnyel, mondjuk Pimafucorttal.


Ha hasznosnak találsz egy hozzászólást, nyugodtan nyomj rá a zöld kézre :)

2009. febr. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Háát. Az orvos 1 hetet adott, és vissza kell mennem, ami holnap lejár, de még nem múlt el, csak mintha vissza húzódott volna...

A csajom meg beijesztettem, hogy lehet szifiliszesek vagyunk :S

2009. febr. 24. 20:23
 9/12 anonim ***** válasza:
Fejlemények?
2009. márc. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Ne is kérdezd!

A két folt eltűnt a fitymámról, helyette egy kicsi a makkon, és a hab a tortán hogy bal oldalon 5 nap alatt kialakult belül egy diónyi nagyságú cucc, ami gondolom vagy nyirok bedurranva, vagy sérv. Reggel 7-kor fogad a sebész ismerősöm, és végigcipel az orvosokon. Tök gáz, hogy a családi jóbarátnak magyarázhatom a nemi gondjaimtól az egészet, hisz lehet van hozzá köze. A dudor fáj mint az állat és feszít, az ágyékom bal oldalt vagy 2X akkora mint a másik. Ha van fejlemény írok.

2009. márc. 2. 21:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!