Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mire utalhat a mensi helyett...

Mire utalhat a mensi helyett a fehér folyás?

Figyelt kérdés
Tegnap kelett volna megjönnie,de semmi!!!Ilyenkor már barnázni szoktam,és a melleim is fájni szoktak!Görcsökről meg nem is beszélek!Helyette néha szúrkálódik a hasam,és mensim helyett fehér folyásom van!Semmi fertőzés és flfázás,mert azt már felismerném,és ez tuti!Nem csináltam semmi olyat hogy az legyen!Miért lehet még a fehér folyás? Ja és 8 hónapja nem szedek gyógyszert mert babát szeretnénk!De nem "gyúrtunk" az ügyön!Miért lehet ez?
2008. márc. 20. 15:29
 1/5 A kérdező kommentje:

nem hinném hogy baba lenne, csak abból kiindulva,hogy nem volt peteérésem és nem is voltunk sokat együtt a párommal...sajnos nagyon sokat dolgozott!:-(

A másik meg az hogy már annyiszor reménykedtem,feleslegesen, hogy most az elmúlt 3 hónapban nem is gondoltam rá!!!!

2008. márc. 20. 15:32
 2/5 anonim válasza:
100%
A fehér folyás arra utalhat, hogy meg fog jönni. Szerintem pár nap, és már vérzel is, ne aggódj xD
2008. márc. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Én csak azért aggódok hogy meg fog jönni!:-(Annyira szeretnénk már picibabát:-(

Köszönöm a választ!További szép napot!!

2008. márc. 20. 15:57
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én azért nem adnám fel a helyedben.Biztos nem volt peteérésed ebben a hónapban?
2008. márc. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De lehet hogy volt, nem zézem már 3 hónapja....hogy ne csalódjak!Az orvos úgyis azt mondta hogy várjak még, bármi lehet....ezért nem foglalkoztam vele...éltük a kis életünket, és titokban rménykedtünk....hátha....:-) Remélem egyszer mejön a várt baba!!!
2008. márc. 20. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!