Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális dolog, ha valakinek...

Normális dolog, ha valakinek 11 évesen jön meg, és már jópár évvel előtte szőrös ott lent? :/

Figyelt kérdés
2011. nov. 14. 15:33
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Manapság korán érnek a lányok, úgyhogy szerintem normális. :/ Nekem 13 évesen jött meg, és ez anno szintén nagyon furának számított, mert akkoriban 16-17 év volt az a kor amikor szokott a lányoknak. De egyre előbbre tolódik.
2011. nov. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hogy 11 évesen jön meg az még nem vészesen korai, amikor nekem 12 évesen jött meg akkor gyanakodtunk a dologra, el is mentünk dokihoz ő mondta hogy ez még normális tehát nem kell meg ijedni. Hogy szőrös odalent az attól függ hogy mennyire, mert ha pelyhes csak akkor normális de ha már nagyon az már inkább hormonzavar lehet. De ha ez nem nyugtat meg akkor menj el orvoshoz.
2011. nov. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen normális. Vannak olyan lányok, akiknek a puncijuk már 8 évesen szőrösödik.
2011. nov. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

teljesen normális,én is annyi voltam


17/L

2011. nov. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Normális :)Nekem is volt egy osztálytársam, és neki már 10 évesen megjött!
2011. nov. 16. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

én nyolc évesen szörösödtem és kilenc évesen megjött

12/L

2012. jan. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Van ismerősöm akinek 6 évesen jött meg, úgyhogy szerintem teljes mértékben normális az átlag életkor 12 körül van.
2013. aug. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!