Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az normális ha valakinek 11...

Vroncsi00 kérdése:

Az normális ha valakinek 11 évesen nem jön meg? Már 11 februárba 12 leszek és még nem jött meg már nagyon várom az oszt. -ból mindenkinek megjött csak én vagyok lemaradva és ez nagyon idegesít választ kérek L/11

Figyelt kérdés
lehet azért mert nagyon várom????
2011. okt. 19. 20:23
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
98%

Még nem késtél el nyugodj meg,és hallgass rám: NE VÁRD :D


20/L

2011. okt. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
85%
Még nagyon ráérsz, akkor aggódj ezen, ha elmúltál 16.
2011. okt. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Ne várd, hidd el nem olyan jó dolog, mint gondolod. Most azt hiszed, hogy attól leszel nagylány ha megjön, de ezzel csak gondod lesz. Február még messze van... Nekem 12 évesen jött meg, de még bőven ráérsz. 16 éves korodig, még tényleg nem kell aggódnod.
2011. okt. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
97%
Persze,hogy normális.Örülj neki,bőven ráérsz még.Nem ettől leszel nagylány,arról nem beszélve,hogy utána 40 évig várod,hogy ne legyen többet.
2011. okt. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
77%

Normális. Sőt, az átlag is 12-13 év körül van. Szerintem inkább az a furcsa, hogy nálatok már mindenki menstruál...

Én sem vagyok öreg (21 éves), de a mi időnkben bizony még inkább 14 éves korban jött meg...most meg már az elsősök között is van, aki menstruál.

16 éves korodig nem kell aggódni. Ha utána sem jön meg, akkor el kell menni orvoshoz. De még akkor sem biztos, hogy baj van.

Egyébként édesanyámnak és nekem is 15 évesen jött meg.

2011. okt. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
köszönöm igen hallottam a meddöségröl is és a 16 éves menstruálásról is fel vagyok világosítva csak egy kicsit idegesít :(
2011. okt. 19. 20:50
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy lemaradva egyáltalán, mert egyrészt 16 éves korodig kell megjönnie a menstruációdnak, másrészt mindenki más időben érik. Van aki előbb van aki később, viszont Neked még egyáltalán nem késő! Ne azt nézd, hogy más lány már menstruál! Legyél türelmes!
2011. okt. 20. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
95%

Én 3 évig nagyon vártam, mire végre (ezen a nyáron) megjött. Rájöttem, hogy hülye voltam, amiért így vártam: szörnyű egy dolog. A hasam úgy görcsöl hogy néha fel sem bírok kelni és egy csomó pénzem elmegy a betétre (bár néha azt anya megveszi szóval nem ez a legnagyobb gondom). Én is csak ismételem a többieket: örülj, hogy még nincs meg :D

13/L

2011. okt. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
76%

Hát inkább az az érdekes, hogy az osztályodból már mindenkinek megjött. Amúgy nekem mindig úgy van, hogy ha görcsölök rajta mikor fog már megönni sose jön meg aztán kimondom magamban, hiogy jó nem érdekel, ha ebben a hónapban nem jönn meg az csak jó nekem, akkor másnap megjön.:D

14L

2011. okt. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
45%

Kedves kérdező! Most szeptemberben voltam 12 és november 7-én jött meg az első. Nagyon örültem, de most már csak úgy elvagyok vele, mivel nagyon erős. Kérdezd meg anyukádat, neki mikor jött meg, valószínű, neked is akkor fog.

12/L

2011. nov. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!