Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Több helyen is olvastam...

Több helyen is olvastam olyat, hogy privát nőgyógyásznál az illetőnek első alkalommal teljesen meztelenre kellett vetkőznie, most ez vajon kamu, vagy tényleg előfordul ilyen?

Figyelt kérdés
Engem speciel nem zavarna különösebben, csak kíváncsi lettem.
2011. nov. 16. 00:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Több privát nőgyógyásznál is jártam már, de egyiknél sem kellett még első alkalommal sem teljesen meztelenre vetkőzni.
2011. nov. 16. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, hülyeség. Valakinek meglódult a fantáziája. Beteges már ez a rettegés a nőgyógyászoktól.
2011. nov. 16. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ilyet nem kérhet egy nőgyógyász sem!!! Amíg a puncit vizsgálja, addig felül nem kell levetkőzni, és ha a mellet vizsgálja, akkor alul lehet rajtad ruha!!!
2011. nov. 16. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez rémhír. Még nőgyógyászati műtéthez sem kell pucérra vetkőzni.
2011. nov. 16. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%
Tőlem már kérték.De nem tettem meg
2013. máj. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok!

A doki nem úgy kérte,hogy fetkőzzek meztelenre,hanem azt kérte,hogy vegyem le a melltartómat és úgy lettem volt meztelen.

2013. júl. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!