Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Első menstruációm közeledik?

Első menstruációm közeledik?

Figyelt kérdés
Két hete volt hogy egy nap egy piros pötty volt a fehérneműmön , majd utána három napig barna folyásom volt . Ez most mit jelent ? 14/L aki még nem menstruált .
2011. nov. 11. 17:46
 1/5 bánomisén ***** válasza:
Úgy tűnik, elkezded te is a mensizést, de hogy mikor, azt ne kérdezd, azt nem lehet megmondani. Valószínűleg most már hamarosan. Tarts magadnál betétet, hogy ha nem otthon jön meg, legyen mit betenned.
2011. nov. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem az már maga az első menses volt.

(Legalábbis nálam így indul, első nap egy piros vérfolt a bugyimon, kb. 50 ft-os nagyságú, aztán pár napig barnázás.)

2011. nov. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Úgy néz ki, hogy hamarosan menstruálni fogsz.
2011. nov. 12. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nekem az első ugyanígy volt, hogy csak barnás volt, utána rendesen véreztem, meg mivel már 14 vagy valszeg igen.

(13/L)

2011. nov. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia szerintem ez vszinüleg maga az első menzid volt!!Ugy hogy nagy lány lettél!!
2013. júl. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!