Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Érzékenyek a melleim, és a...

Érzékenyek a melleim, és a mellbimbóm. Mitől van ez?

Figyelt kérdés

14,5 L vagyok,és legutoljára akkor fájtak így a melleim,amikor "hirtelen" megnőttek.

Azért félek egy kicsit,mégis miért fájnak,de valóban tini korban azért fáj,amikor nő a mell?

A menstruációmnak semmi köze ehhez!


2011. nov. 17. 21:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy semmi köze a menzeszedhez?:D Nekem peteérés után szokott érzékeny lenni a mellem, egész addig, míg meg nem jön.
2011. nov. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Teljesen belefér,h érzékenyek a melleid,és a mellbimbód ebben a korban,elfog múlni!Teljesen normális!Hormonok hatására van ez.
2011. nov. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amiatt is lehet, hogy nőnek a melleid, és a menstruációhoz is köze lehet.
2011. nov. 18. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Első válaszoló:


Onnan tudom,hogy fájdalom és fájdalom között is van különbség.Nem ugyanúgy fáj az ember feje,hasa,és a melle sem.

Meg tudom különböztetni,azt a fájdalmat,amikor a menzeszem jön meg,és amikor más fájdalmam van..és amint írtam,akkor fájtak ugyanúgy a melleim,amikor megnőttek..

2011. nov. 20. 21:30
 5/5 anonim ***** válasza:
még fog nöni a melled!
2011. nov. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!