Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem lett jó a méhnyakrák...

Nem lett jó a méhnyakrák szűrés eredménye, van aggódni valóm?

Figyelt kérdés
Kálváriám másfél hónapja kezdődött.Késett a menzeszem,elmentem az orvosomhoz aki megcsinálta a vizsgálatot.Le jött az eredményem és valami nagyon nem lett jó.De nem mondott többet az orvosom.Kaptam Polygynax kúpot és azt mondta 2 hét múlva menjek vissza,és ír ki még valamit.Mert h valami nem oda illő van a sejtek között amit el akar nyomni gyógyszerrel.Van okom félni?
2011. nov. 18. 14:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, hogy csak valami gyulladás van, ami könnyen lehet szövődménye egy előzetes influenzának, vagy fertőzésnek. Nem kell aggódnod,ha rákos lennél nem kúpot kapnál,hidd el!
2011. nov. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
De mi nem lett jó benne pontosan?
2011. nov. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Rá kérdeztem azt mondta gyulladás nincs,se fertőzés..De többet nem mondott csak beszélt össze vissza.
2011. nov. 18. 14:59
 4/6 anonim ***** válasza:

Komoly dolog(rák,daganat,ilyesmi) biztos nem lehet.

Anyukám és az élettársa is gyógyult rákosok,annó kaptak sugárkezelést,kemoterápiát meg operálták is őket,ha rákos lennél,nem úsztad volna meg egy kúppal,ebben biztos vagyok.

2011. nov. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nagy gond nem lehet, ha ő kezeli.
2011. nov. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mégis hányas P lett?
2014. aug. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!