Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tegnap voktam az első nőgyógyá...

Tegnap voktam az első nőgyógyászati vizsgálatomon, kérdeztem ismerőseimet és a netten is olvastam hogy mi fog lezajlani a vizsgálaton de nem így történt normális volt a vizsgálat?

Figyelt kérdés
behívtak és már rögtön vetkőzni kellett és már a vizsgáló asztalra kellett feküdnöm és már vizsgált is a doki közbe meg kérdeztd az aszisztens hogy mi a problémám,nem kérdezte hogy élek-e nemi életett meg hogy mikor volt az első mensim stb.
2011. nov. 19. 11:40
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
pedig fel is készűltem vittem a mensis fűzetemet is,és még jó hogy elmentem mert enyhe hűvely gyuladásom van 20L
2011. nov. 19. 11:45
 2/18 anonim ***** válasza:
Normális, bár nem az első alkalommal.. ha nincs náluk kartonod, ezeket meg kellett volna kérdezni.. De, ha nem voltál még náluk, akkor beiktatni sem tudtak volna, ahhoz megint ki kellett volna tölteni az adataid. Szóval, vagy voltál már nőgyógyásznál, de nem vizsgálaton, vagy nem értem.
2011. nov. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

20 évesen már nem szokták megkérdezni, hogy élsz-e nemi életet. Ez a 14-17 éveseknél fontos. Tőlem már 18 évesen sem kérdezték, én mondtam magamtól, hogy még nem.

A menstruáció időpontja pedig csak akkor fontos, ha van arra irányuló vizsgálat vagy probléma. Egyébként csak rutinból szokás megkérdezni, egyáltalán nem fontos információ.

2011. nov. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Miért nem szokták kérdezni?...

Ha jól értem, akkor még szüz vagy? Pedik akkor te is szólhattál volna...

2011. nov. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Az ismerőseid mit mondtak?
2011. nov. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Futószalagon történt ez, bizony hogy nem ez lenne a "normális".

Lehet, hogy másikat kellene keresned...

2011. nov. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
írtam a kérdésben hogy az első vizsgálatom volt,nem vagyok szűz de ha az lettem volna akkor rosszabb is lett volna a vizsgálat is,és miért ne lehetne valaki szűz 20 évesen?
2011. nov. 19. 12:34
 8/18 A kérdező kommentje:
nekem van egy olyan barátnőm aki 15 évesen el kellett mennie az orvoshoz szűzen mert vakbél gyuladás gyanúja volt és vele is ugyan így történt mint velem
2011. nov. 19. 12:43
 9/18 anonim ***** válasza:
A 12:12-es vagyok. Az, hogy 20 évesen szűz vagy, igenis tiszteletre méltó dolog! Te ezért csak maximális megbecsülést érdemelsz, hogy az igazira vársz, és nem fekszel le az utadba kerülő pasikkal! Aki meg beszól a szüzességed miatt, azzal ne foglalkozz!
2011. nov. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nem normális, hogy így történt. Én 18 évesen voltam először, amikor bementem le kellett ülnöm az asztalhoz és kb 20 percig kérdezgettek mindenről, olyanról is amire nem is számítottam, arra is rákérdeztek h élek-e nemi életet, mondtam h nem és ezért óvatosabb is volt. Elmondtam hogy milyen gondom van, és annak megfelelően nézett meg, nem csinált felesleges dolgokat. Nem értem hogy nálad hogy kezdte el a vizsgálatot, ha azt se tudta hogy mi a problémád. Minden adatomat meg kellett adni, azt is kérdezték hogy mikor jött meg utoljára, pedig nem volt hozzá köze a problémámnak, és ezt mindig megkérdezték, akárhányszor mentem. Szerintem nem normális ez így, ahogy veled történt, én tuti keresnék valaki mást. Mondjuk én 18 évesen a gyereknődokihoz mentem, mert nem akartam máshová, lehet azért volt ennyire körültekintő. 19/L
2011. nov. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!