Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi tévő legyek? A normálishoz...

Mi tévő legyek? A normálishoz képest elég száraz a nemi szervem, ezért fáj is.

Figyelt kérdés

Nemi szervem, konkrétan a nagyajkakon belüli terület, az utóbbi napokban nagyon kiszáradt, kipirosodott, kicsit fáj is. Mit lehet tenni ez ellen?


Szedek fogamzásgátlót, lehetságes hogy annak a hatása vagy csak még érzékenyebb lett ott a bőröm a szappanokra, vagy netán valami betegség előjele lenne?


Jót tesznek ilyenkor azok az intimszappanok, van esetleg valami krém is amivel bekenhetném?

Próbáltam sudokrémmel, nem igazán használt...


Ez előtt még sosem volt ilyen gondom.

A segítőkész, hasznos válaszokért megy a 100%.


2011. nov. 19. 18:15
 1/5 anonim ***** válasza:
A bőröd alapból szárazabb mint másoknak?Mióta használod a szappant? Lehet fertőzés is.
2011. nov. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen az egész bőröm szárazabb, de mindig is szárazbőrű voltam, a szappant már jóideje használom, bát párszor egy másikfajta szappannal is mosakodtam mostanság.

Annyira tanácstalan vagyok hogy ez most mi lehet..


Az előbb olvastam egy másik kérdést itt a honlapon, ugyanezt kérdezte az illető, ő sem tudta mitől volt neki, de bekente kamillás krémmel, és vizes wcpapírt használt, és így elmúlott neki pár napon belül.Lehet én is kipróbálom.


De azért még várnék válaszokat az én kérdésemre.

2011. nov. 19. 19:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Amíg nem kezd el javulni ne használd azt a szappant, csak szárítja és ettől még pirosabb/sebesebb lesz.
2011. nov. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nincs gond a cukorszinteddel? A magas cukorszint mellékhatása hogy kiszáradnak a nyálkahártyák.Érdemes lenne megméretni.
2011. dec. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
vagisanról csak jókat hallottam,de amit a 3. írt azt mindenképpen kövesd
2021. jún. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!