Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mivel tudnám késleltetni a...

Mivel tudnám késleltetni a menzeszt?

Figyelt kérdés
December 3. körül kellene megjöjjön, e hónapban is akkor jött és általában mindig pontos szokott lenni, 1 nap eltolódással vagy előjövetellel. De most 3.án semmiféle képpen nem kéne, hogy meglegyen és szeretném ha adnátok tippeket, hogy mivel tudnám biztosan késleltetni pár napot, hogy ne legyen meg azon a nap. Jelzem, hogy nem szedtem és most sem szedek semmilyen gyógyszert vagy fogamzásgátlót és nem is szeretnék ezekhez folyamodni, hanem valami természetesebb módszerhez. Ti mit tudtok, mik a tapasztalataitok a citromlével kapcsolatban?
2011. nov. 19. 18:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért akarod késeltetni,de én nem tenném!

Örülj,hogy nincs bajod és rendszeresen meg jön,nem hogy ilyen házi praktikákkal meg keverni a dolgot,,de te tudod.

2011. nov. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1-2 nappal eltolja, de nem a citromlé miatt hanem a nagy mennyiségű c-vitamin...de ez teljesen egyéni reakció mindenkinél, oszt. társamnak pl. előre hozta nem eltolta...nem tudhatod hogy nálad mi lesz.
2011. nov. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én citromkúrával fogyókúráztam, napi 3-4 kifacsart citromlét ittam,víz nélkül, és abszolút nem befolyásolta a mensim. de próbáld meg
2011. nov. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!