Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet úgy késleltetni a...

Lehet úgy késleltetni a menzeszt h lehet h holnap-holnapután megjön? Lehet az h 3 hét elteltével megjön?

Figyelt kérdés

12 lány vagyok és még 1 éve se mensizek ezért változó időközönként jön meg.de általában 26-30 nap.Szerintetek lehet h 3 hét után megjön?mert most elkezdett fájni a mellem és nemtom h azért mert még nőni fog vagy azért mert ez egy előjel...és lehet 1 hetet késleltetni a citrommal?mert ha nem most (kb 3hét után) jön meg akk pont szilveszterre jön meg.

előre is köszi


2009. dec. 24. 20:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem olyan is volt, hogy 10 nap után jött meg és olyan is, hogy majdnem 3 hónapig semmi. Ha még egy éve sem menstruálsz, akkor ez teljesen normális. Én már 8 éve menstruálok és még mindig előfordulnak ilyenek. Van akinél sosem múlik el.


Késleltetni pedig nem lehet, különben nem is lenne olyan vészes dolog ez az egész menstruáció, de hát ugye már te is tudod.... Maximum csak fogamzásgátlóval lehetne, de azzal se heteket, illetve 12 éveseknek azt fel se írják.

2009. dec. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem szólhatsz ezzel bele.

De mi ez a citrom módszer?

Amúgy miért baj az ha megjön szilveszterre? 12 éves vagy. Jó esetben otthon töltöd.

2009. dec. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ki az aki szilveszterkor 12 évesen otthon dekkel kedves előző?
2009. dec. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

2.-nak

Ha még nem is bulizni megy, de pl. ottalhat a barátnőjénél, osztálytársánál.

2009. dec. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hát igen, az lenne h jönne hozzám pár bnőm és jó, lehet h nem ciki de nem montam el nekik h nekem már megjött.és az a baj h ha most megjönne akk is eltartana addig és késleltetni meg nemtudom h hány napot tudnám...
2009. dec. 24. 20:58
 6/7 A kérdező kommentje:

és nem használok tampont anyumnak meg nem akarom azt mondani h tampont akarok használni...meg eleve félek egy kicsit tőle...

vagy esetleg nem tudtok vmi módszert amivel legalább 1 nappal le lehet rövidíteni?

2009. dec. 24. 21:00
 7/7 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Kedves kislány, tök jó dolog végre egy normális 12 évesről olvasni, aki nem akarja részegre inni megd*gatni magát :)

De hidd el nekünk, NEM lehet lerövidíteni, ha ma vagy holnap megjön, akkor szilveszterre már alig lesz meg, hosszabb ideig is ki lehet húzni 1 betéttel. A tampontól meg ne félj, egyszer kedd csak el használni ás rájössz, hogy mennyivel jobb :)

2009. dec. 25. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!