Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet ennyi fehér folyásom?

Mitől lehet ennyi fehér folyásom?

Figyelt kérdés
Észrevettem, hogy minden nap van fehér folyásom és amikor elmegyek WC,re akkor is mindig. Miért lehet ez? Vagy meg fog jönni a menstruációm?
2011. nov. 20. 12:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nekem is így kezdödött.Sokkal több lett a fehérfolyásom aztán barna majd megjött.Két hete jött meg elöször.Mindig legyen nálad betét és ha zavar a folyás hordhatsz tisztasági betétet.


11/l

2011. nov. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Tényleg? Köszi. Akkor majd ha megjön szóllok. Meg fogjátok tudni. Csak ne a szülinapom elött jöjön meg! (2 hét múlva lesz)
2011. nov. 20. 12:47
 3/11 anonim ***** válasza:
Oksi várom már szurkolok
2011. nov. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Több-kevesebb fehérfolyása nagyon sok nőnek van naponta. Addig nincs gond, amíg az illata nem kellemetlen, nem viszket vagy csíp a puncid. A folyás tisztítja és védi a hüvelyed.
2011. nov. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ó, akkor jó. Anyukámmal már beszélgettünk ijenekről de kicsit még cikinek tartom a beszélgetést. Inkább itt szoktam kérdezni vagy egy barátnőmtől akinek már megjött.
2011. nov. 20. 12:57
 6/11 A kérdező kommentje:
Ja, és már én is várom egy picit. Már én is szurkolok magamnak. XD
2011. nov. 20. 12:58
 7/11 anonim ***** válasza:
Szia! A 12:51-es vagyok. Ne érezd cikinek, hiszen teljesen természetes dolog. Ez az egyik jele a nemi érésnek. Minden lány és nő átéli/átélte ezt!
2011. nov. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Elsö és második válaszoló vok.Nekekm jött meg elsöként az osztályból ez nem ciki söt inkább büszkeség te is érezz így hogy nem ciki. Oks? Én is vártam. Valószinü közel van az elsö menstruációd.Sok sikert!
2011. nov. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszi a biztatásokat. Írok ha már megjött. Nagyon vicces lenne ha ez lenne a szülinapi ajándékom.
2011. nov. 20. 13:18
 10/11 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló vok.Nézd a jó oldalát legalább olyan ajándékot kapsz amire igazán vágytál.
2011. nov. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!