Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szúr és vérzik a végbelem...

Szúr és vérzik a végbelem kakiláskor. Miért?

Figyelt kérdés
Nincs kitüremkedés,pontosabban egy egész mini kis valami van,de az már sok éve ott van panasz nélkül,és belül érzem a szúrást.Az jutott eszembe,hogy nem lehet-e pl azért,mert mandulát,vagy tökmagot ettem,és nem rágtam meg tökéletesen,és beleállt a végbelembe,és minden kakiláskor kiserken a seb,és azért vérzik,és maga a kis magdarabka okozza a szúrást. Nem emlékszem,hogy megerőltettem volna magam valamelyik kaki alkalmával. Még szülés után sem volt ez az érzés,pedig akkor pár napig jobban kitüremkedett az a valami,aztán magától elmúlt. Mindemellett hüvelygyulladásom van(durva viszketéssel csikló körül),amit már látott a doki,és kezelem is 12 napja,egyenlőre sikertelenül. Dokinak nem említettem a végbélszúrást,bár az elején még nem is volt ez a tünet. Lehet összefüggés a kettő között? Hová kell mennem végbélpanasszal? Ha mégis aranyér lenne,a Bepanthen jó rá?Mi történhet,ha nem foglalkozom vele. Most ki fogom próbálni a paraffinolajat,hogy legalább puha legyen a székletem.
2011. nov. 20. 13:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Pedig jobb lenne ha elmennél, és megmondanád őszintén, hogy mi bajod van. Csak így kaphatsz megfelelő kezelést.
2011. nov. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem aranyér, de ezt orvos mondja neked. Ő kezelést is ad.
2011. nov. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha aranyér és nem foglalkozol vele akkor elrákosodhat
2011. nov. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Aranyér vagy végbélrepedés.
2011. nov. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia, valószínűleg belső aranyered van, mint neked :( Én voltam proktológusnál, nagyon nehezen szántam rá magam, mert hogy megtükröznek. De inkább menj el te is, mert ott adnak rá megfelelő krémet, a bepanthen nem jó rá. Egy jó tanács, akkor menj sztk-shoz, ha tudod, hogy kedvesek, nekem rossz élmény volt, mert a doktor (férfi) olyan mufurc folt én meg tiszta ideg! És ma megint véres volt a wc papír, ezért most keresek egy magán orvost, aki kedves. Inkább adok neki 10e ft, de vizsgáljon meg megint, hogy megnyugodjak. Azt mondják, hogy az ilyen belső aranyér ápolást igényel, ha nem gondozzuk elfajulhat. Kijön(kívülre) és akkor műteni kell, vagy polip lehet belőle, ami később akár el is rákosodhat. Persze ez inkább nem legyen. Gondoskodni kell a laza székletről.
2011. dec. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
-mint nekeM- akarta írni
2011. dec. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!