Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 16 éves csaj vagyok és a...

16 éves csaj vagyok és a menszeszem nem jött meg időben. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
12-én kellet volna, hogy meg jöjön és még mindég semmi a barátommal majdnem minden nap lefekszek s. xelni condom és az nélkül is de sose volt olyan hogy belém élvezett volna és sose volt olyan hogy el szakadt a gumi! és eddig is igy csináltuk és baj nem volt sose eddig mindég időbe meg jött.28 napra! és most ebben a honapban nem akar meg jönni! Mi tévő legyek van valakinek valami olyan javaslata ami télleg meg nyugtató! Kiméljetek meg a durva megjegyzésektől! Segítsetek létszi mi lehet a baj?
2011. nov. 21. 20:52
1 2
 1/17 anonim válasza:

Holnap orvoshoz mész szépen. Mi nem látunk beléd.

Amúgy nem csak akkor jöhet a csávód micsodájából "előgyerek", ha eldurran, hanem közben is...

O R V O S ! ! !

2011. nov. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Szerintem is holnap menj el mindenképp orvoshoz.
2011. nov. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 bánomisén ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólókhoz, szerintem is menj orvoshoz minél hamarabb. Ha nem mindig használtatok óvszert, akkor elég rizikós a dolog.
2011. nov. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

* menstruáció = menZesz

...és nem szesz

2011. nov. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Tudom hogy írják csak elég ideges vagyok :( és el írtam a szócskát. nem tudtok valamit ajant ami jó rá pl valami gyógy növény vagy valamit .mert elég gázos életem van és ha ki derülne ez anyám szemében akkor sajna mehetek az utcára :( meg is értem öt mert csak 16 vagyok és ..nem szeretnék terhes maradni :(
2011. nov. 21. 21:45
 6/17 A kérdező kommentje:
vagy ha elmék a korházba kivizsgálásra oda kell az anyám vagy valaki aki melletem van? :(
2011. nov. 21. 21:47
 7/17 bánomisén ***** válasza:
Egyelőre még azt sem tudod, mi a baj, mire ajánljunk bármit is? És minek? Menj el orvoshoz, majd ő megvizsgál és megmondja, hogy terhes vagy, vagy csak késik. Mondd el neki azt, amit itt leírtál.
2011. nov. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
rendben el megyek. de szokott késni ennyi idöt? nov 12-re kellet volna meg jönnie és most 21 van :((
2011. nov. 21. 22:01
 9/17 bánomisén ***** válasza:
Előfordulhat, hogy csak szimplán késik, de őszintén bevallom, nekem gyanús a dolog. Biztosat viszont csak az orvos mondhat.
2011. nov. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
hiába nincs más meg oldás orvos.. de remélem nem kell oda szülö vagy igen?
2011. nov. 21. 22:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!