Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 16 éves csaj vagyok és a...

16 éves csaj vagyok és a menszeszem nem jött meg időben. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
12-én kellet volna, hogy meg jöjön és még mindég semmi a barátommal majdnem minden nap lefekszek s. xelni condom és az nélkül is de sose volt olyan hogy belém élvezett volna és sose volt olyan hogy el szakadt a gumi! és eddig is igy csináltuk és baj nem volt sose eddig mindég időbe meg jött.28 napra! és most ebben a honapban nem akar meg jönni! Mi tévő legyek van valakinek valami olyan javaslata ami télleg meg nyugtató! Kiméljetek meg a durva megjegyzésektől! Segítsetek létszi mi lehet a baj?
2011. nov. 21. 20:52
1 2
 11/17 bánomisén ***** válasza:
Szerintem nem kell, ha fáj a torkod, akkor sem kísér el a mamád orvoshoz.
2011. nov. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

nőgyógyászhoz nem kell szülő, de abortuszhoz kell szülői beleegyezés

szóval ha terhes vagy, a szüleid így is úgyis megtudják

Egyébként nagyon valószínű, hogy terhes vagy. Még ha minden alkalommal végig gumit használtok, és nem szakad el láthatóan, akkor is van 2% esély a terhességre mikroszakadások miatt. De mivel gumi nélkül is csináltátok, így már 25-30% esélyed volt teherbe esni, ami azért elég szép esély. Ha orvoshoz mész, kérj vértesztet, az ultrahang még korai.

Egyébként az, hogy eddig nem lettél terhes csak azt jelenti, hogy eddig szerencséd volt. Úgy tűnik mostanra kifogyhattál a szerencséből.

De ha maradt még szerencséd, akkor csak hormonzavarod, de ahhoz nagy szerencse kell ám. Legközelebb jobban gondold meg, hogy hogyan védekezel, ha annyira muszály 16 évesen szexuális életet élned.

2011. nov. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
első körben vehetsz egy terhességi tesztet is...
2011. nov. 22. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
:( majd el vállik mi lesz mert délután mék orvoshoz de remél csak,hogy hormon zavaraim vannak. de kiesett a fogam és nagyon fájt az nem lehet az miatt lehet valami? de nagyon remlém nem vok terhes . majd délután kiderül :( reménykedek :( köszi a hozzászólásotokat látom hogy rendesek vagytok és segítőkészek.köszönöm :)
2011. nov. 22. 11:17
 15/17 A kérdező kommentje:
nah.délután mentem a buszra,hogy mék orvovhoz. kb tölünk a buszmegálló 20 percnyi járás és a helyzet a következő. el kell mesélnem.kb 10-15 perc volt hogy jöjön a busz és valami fura érzés tört rám és az a helyzet hogy amíg ültem .mintha valaki ugy akarta volna hogy meg jöjön piros mikulás.és nem fogjátok el hinni és meg jött amig kisétáltam a buszra és még vártam is és aközben meg történt. hú szóval most annyira boldog vagyok a párommal hogy. most meg tanultuk azt hogy csak óvszerrel fogjuk csak csinálni mert a sok idegesség az mindenek a teteje 12 kellet volna meg jönni-e és most 22 jött meg délután . elég nagy késésem volt de most örülök hogy így alakult.nem erös vérzésem volt hanem kicsi.szova örülök és remélem több nem lesz ilyen mert tanultam én is meg a párom is helyzetből. köszönöm neketek hogy rendesen áltatok hozzám és nem írtatok durva csúnya kifejezéseket mert többre becsülöm aszt az embert aki télleg normális és becsületes.sziasztok köszönök mindent sziasztok jok legyetek és mindenki tarcsa be aszt amit kell mert én tanultam belöle és szerencsém volt! sziasztok további jókat sziasztok.
2011. nov. 22. 20:47
 16/17 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni kérdező, de terhesség alatt előfordulhat köztesvérzés, amit sokan összetévesztenek a menstruációval, pedig általában jóval gyengébb egy normális menstruációnál.Ez gyakran azért van, mert a szervezet hormonálisan "emlékezik" arra, hogy akörül az időpont körül meg kellett volna jönnie, és egy kis vérzést, és menstruációs tüneteket produkál. Ez főleg csak a terhesség első három hónapjában fordul elő, de nem olyan nagy ritkaság ilyenkor (későbbi hónapokban csak nagyon ritkán fordul elő).

Úgyhogy annak ellenére, hogy lett vmi vérzésed, ne hagyd ki az orvost, vagy legalább csinálj egy tesztet, főleg ha egyáltalán nem is lesz normális vérzésed.

2011. nov. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Meg van teljesen és elég erősen ahogy szokott lenni.Szóval meg nyugszok mert jah .. :)) :))))))))) köszi a válaszokat mindenkinek
2011. nov. 23. 19:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!