Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A menstruáció minden napi...

A menstruáció minden napi vérzés? Vagy van egy normális, és 2 között sok kicsi?

Figyelt kérdés
tudom, hogy nagyon hülye kérdés...de kérlek segítsetek!!
2011. nov. 23. 06:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Mindenkinél más. Általában egy kb 5 napig tartó vérzés, ami erősebb az elején és fokozatosan gyengül a végére.

De nálam is előfordult már rengeteg féle... az elején volt gyenge, a közepén erős, amjd megint gyenge... vagy gyente végig és csak 3 napig tartott... vagy erős egy jó hétig folyamatosan.


Ha valami nem a megszokott az utalhat arra, hogy valami nincs rendben... vagy, hogy terhes vagy, mert ilyenkor is lehet vérzés, csak másmilyen. Ha bizonytalan vagy, akkor inkább keress fel egy orvost.


Bár a kettő között sok kicsit nem igazán értem, hogy érted. Mennyi ideig tart a sok kicsi? Vagy úgy érted, hogy a két normális között a hónapban van sokszor, hogy picit vérzel? Ez nem hinném, hogy normális, és inkább elmennék dokihoz.

2011. nov. 23. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

nem, a terhesség nem előfordulható..:DD úgy értem, h nekem ugye most jött meg, 1 hétig tartott, utána 2 napig nem volt,(tegnap, tegnapelőtt)ma meg estére szinte tele volt...eelőször mikor mondták nekem a terhességet, én is megilyedtem, de hát lehetetlen...mivel 13 vok, és csak most jött meg, és szüz vok..:D szal az kizárva.


Amúgy meg ma viszont fura volt, mert megszáradt vérdarabokkal volt tele a betétem, és ma éreztem szó szerint mikor véreztem...:/

2011. nov. 24. 21:10
 3/5 A kérdező kommentje:
de amúgy 3 hónapja jött meg, és mikor elmúlt 1 hét alatt, akkor volt h sokszor egy-két csepp vér előfordult
2011. nov. 24. 21:12
 4/5 anonim ***** válasza:

Ja! HÁt akkor egyáltalán ne igzulj! Még évekig is elhúzódhat, míg beáll tényleg rendszeresre. Az első alakalomnál totál dilis lehet, sőt még az után is sokáig.

Ne izgulj!

Majd belejösz. :)

2011. nov. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi szépen..:))
2011. nov. 28. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!