Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 3 napja fáj a hasam vagyis a...

3 napja fáj a hasam vagyis a petefészkem lehet mert ott alul. Aztán ma már annyira fáj ha megmozdulok, de már mindenhol. Minek a tünete ez? Felfázás? Mit csináljak hogy ne fájjon?

Figyelt kérdés
2011. nov. 23. 17:51
 1/5 anonim ***** válasza:
A helyedben orvoshoz, vagy ügyeletre mennék.
2011. nov. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem volt ilyen de már évekkel ezelőtt és húztam halasztottam a nődokit, majd később már kórház lett a vége. Nálam petefészekgyulladás volt. A fájdalomtól már se éjjelem se nappalom nem volt, mire elmentem. Aztán sürgősségi vérvétel és a fehérvérsejtsüllyedés (ha jól emlékszem így hívják)az többszöröse volt a megengedettnek, amire mondták, hogy gyulladást jelez. Nődoki petefészekgyulladással azonnal kórházba utalt. Két hétig volt infúzió, gyógyszerek, meg már nem emlékszem. Majd valamikor kiengedtek. Szóval remélem nálad nem erről van szó, de ne húzd az időt, doki, ő majd elküld vérvételre is.
2011. nov. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyik volt osztálytársam is ilyen volt, ő egyszer felfázott, és utána évekig járt emiatt orvoshoz.

Ez nem játék, menj el inkább orvoshoz, ők biztos jobban értenek hozzá.

2011. nov. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Vakbél is lehet, csúnyán át tud sugározni az egész területre, sőt a másik oldalra is. Persze, petefészek gyulladás is lehet...

Mindenképpen DOKI!!!

2011. nov. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
okéoké holnap elmegyek :) köszönöm a segítséget
2011. nov. 23. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!