Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Okozhat valami problémát, ha...

Okozhat valami problémát, ha 2 napig nem megyek nagy WC-re, pedig nagyon kellene?

Figyelt kérdés

Ha a barátomnál vagyok egyszerűen nem merek elmenni kakilni... De már néha annyira görcsöl a hasam.

Csak én vagyok ilyen butus, hogy nem merek ilyenkor??

Amikor hazaérek nagyon gázos a helyzet, rengeteg puki jön. Ettől lehet bélcsavarodás vagy egyéb probléma?


2009. máj. 13. 00:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne csinálj ilyet, ha kell akkor menj. Mások is kakilnak nem csak te :) Ha nagyon zavar a helyzet menj olyankor amikor mással vannak elfoglalva és nem figyelnek rád, vagy éjszaka. Apum munkatársának volt bélcsavarodása vagy mi, nem tudom pontosan, az is ilyesmi miatt volt, nem lehetett kellemes dolog.
2009. máj. 13. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem egészséges dolog tartósan, ehhez nem kell orvosnak lenni. Amíg elmegy zuhanyozni addig van egy pár perces rés a kibontakozásra. Én se szeretek nagyWCre menni amikor bárki a lakásban van, de többnyire nagy úr a szükség.


Egyébként meg lány vagy, nem fog neki feltünni időböl hogy ez most sárga vagy barna. Tölts mindig 2-3-4 percet a budin és akkor nem lesz para. Én pasi vagyok, azért nálam feltünő hogy 20 másodperc vagy 2 perc. :D

2009. máj. 13. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Bélcsavarodást kaphatsz. Nem jó mulatság.

Nem tudom, miért gondolod azt, hogy rajtad kívül senki nem jár wc-re.

2009. máj. 13. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
én ha már muszáj tényleg, és olyan a fürdőszobájuk hogy a káddal(vagy zuhannyal) van eg yhelységbe midnig megnyitom a csapot és, mintha fürödnékX'D és akkor még a véletlen kiccsusszant hangot is eltompítja:D
2009. máj. 13. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet nem szabad csinálni, problémád lehet belőle a későbbiekben. Emberek vagyunk, ez természetes folyamat, mindenki jár WC-re a barátod is, ez nem szégyen.
2009. máj. 13. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Győzd le ezt magadban, és sokkal nyugodtabb leszel! egy idő után már a barátod is észre fogja venni, hogy feszült vagy, de biztos, hogy nem erre fog gondolni. semmi jó nem származik belőle! Nagyon jó ötleteket írtak itt, próbáld meg! engedd meg a csapot, meg ilyenek. Ha ott is alszol nála, akkor az esti fürdési időszak nagyon jó alkalom erre, ilyenkor nem figyeli az időt.

Nem tudom hány évesek vagytok, de szerintem ha már két napokat együtt töltötök, elég idősek ahhoz, hogy ilyenen nem akad fenn a párod.

Majd ha komoly lesz a kapcsolat, évek múltán tök jókat röhögtök ezen, mikor elmesélitek egymásnak:-) Mi a férjemmel jókat mulatunk ilyeneken már:-) ő folyamatosan a vécén ül, imád ott ücsörögni, mindig azt mondja, ott gondolkozik. hát, ezeknek hangot is ad általában:-))) én így szeretem! Persze egy nőnél ez másképpen van. Én a mai napig nem "eregetek" előtte, néha meg is kapom, hogy mi van, én elizzadom?:-)) szóval csak bátran, a fiú sokkal egyenlőbb partnernek fog tartani, ha ezt a részét a lényednek is megosztod vele!!!

2009. máj. 13. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki elmenni, főleg akkor, ha ott alszol és napokat ott vagy. Ne csinálj belőle problémát, nyugodtan erezd ki a dolgokat.
2009. máj. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
szia! jajj annnyira jó hogy rátaláltam a kérdésedre!!!a jövőhetet a barátomnál töltöm és annyira azt éreztem hogy egyedül én vagyok a világon ilyen wc-parás. múltkor amikor náluk voltam szintén egy hétre,nem mertem elmenni... meg is lett az eredménye mert begörcsölt a hasam és akkor már muszáj volt menni... és akkor annyira de annyira édes volt és megnyugtatott hogy ez emberi dolog és nyugodtan elmehettem volna... kicsit megnyugtatott ,de most hogy megint megyek,félek....nekem amúgyis rosszabb az emésztésem az átlagnál(a stresszelés is csak ront rajta) úgyhogy nekem mindig egy misztérium ez a wc-re menés... hát a kérdésedre nem válaszoltam,de akaratodon kívül most te is megnyugtattál :) remélem valahogy le tudjuk győzni ezt a félelmünket.. :) puszi
2009. máj. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Megoldódott már a "problémád"?


Én ugyanígy vagyok ezzel. Már mindenre gondoltam hogy akkor elmegyek éjjel de még akkor se mertem. Félek hogy kihallatszana, vagy kiérződne(bocs a fogalmazásért).

Már próbáltam figyelni hogy vajon ők mikor járnak, és hogy majd megyek én is akkor, úgy nem olyan feltűnő.

2009. nov. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%

Huh lányok én is ilyen vagyok!:DDD

Pont most alszok ott a barátomnál ,és tudom magamról ,hogy be fogok görcsölni, és majd csak akkor fogok elrohanni amikor már úgy érzem meghalok a fájdalomtól.

Elég gáz..:S fogalmam sincs miért csinálunk belőle ekkora ügyet, amikor ez a világ egyik legtermészetesebb dolga.

2010. jún. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!