Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A héten megyek hasi ultrahangr...

A héten megyek hasi ultrahangra, mert májusban volt meg utoljára a menstruációm, most viszont úgy tűnik, hogy meg jött. Így is el lehet menni vérvételre és az ultrahangra? Nem okoz problémát?

Figyelt kérdés
Remélem nem vagyok terhes, semmi jele nincs, csak annyi, hogy késett, de ez mindig is így volt sajnos:S Tesztet már kétszer csináltam, minden alkalommal negatív lett.
2011. júl. 10. 11:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Aha, szerintem menj el, mert nem csak terhesség akadályozhatja meg hogy megjöjjön. Ha van valami gond (pl ciszta) akkor azt jobb ha minél előbb észreveszi a doki.
2011. júl. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elmehetsz nyugodtan, majd mondd meg, mi történt közben. Viszont nálunk nőgyógyászati okból mindig hüvelyi uh-ot csinálnak - kivéve terhesség 3. hónapjától.
2011. júl. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Remélem nem, bár akkor csak arra küldtek volna... Nem értem. Majd hamarosan úgyis kiderül. Ha mégis, nem baj ha menstruálok?
2011. júl. 11. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!