Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Még változni fog az évek során?

Még változni fog az évek során?

Figyelt kérdés
Ebben a hónapban 10.-én jött meg először. Nem volt erős vérzésem, nem is voltak igazán tüneteim, csak olyan fura kedvem volt meg egyhén fájt a hasam, de azt hittem, hogy csak azért, mert felelünk órán és izgulok. :D Viszont a kérdésem az lenne, hogy mi van a fehérfolyással? Tudom, hogy az mindig lesz, soha nem fog eltűnni teljesen. De a mennyisége változik majd? Mert még mindig kb. ugyanannyi van, mint az első mensim előtt. :S Annyira nem sok, de azért idegesít egy kicsit. =/ Meg az lenne még a kérdésem, hogy volt valakinek olyan, hogy rögtön teljesen rendszeresen jött meg, tehát, hogy majdnem napra pontosan? :)
2011. nov. 27. 15:41
 1/3 anonim válasza:
A fehérfolyás mennyisége mindig változik, hol eltűnik, hol erősebb, de ez természetes, és tisztít is. Jobb ha megszokod, mert mindíg lesz. A mensi pedig sztem mindenkinek rendszertelen, akár 1-2 évig is. Ez a mi sorsunk :( Rem tudtam segíteni:)
2011. nov. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én azok közé a nagyon szerencsések közé tartozom, akinek soha semmi gondja nem volt. A menzeszem az első hónaptól kezdve pontos, soha sem volt fertőzésem, néha egy kicsit fájogat a hasam, de ilyen is talán évente egyszer fordul elő és még gyógyszert sem kell bevennem. Valószínűleg szerencsés géneket örököltem, mert anyukám is ilyen volt.
2011. nov. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a segítséget. Az utolsónak pedig, hogy nagyon szerencsés vagy. :)
2011. nov. 30. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!