Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 5 hónapja meg van a menstruáci...

5 hónapja meg van a menstruációm, de nem érzek SEMMIT néha de csak néha fáj a fejem meg a hasam begörcsöl egyszer-kétszer de semmi több. Ez normális?

Figyelt kérdés
2011. nov. 27. 17:05
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és 13 éves vagyok.
2011. nov. 27. 17:07
 2/4 anonim ***** válasza:
Örülj neki, mindenki máshogy éli meg.
2011. nov. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Normális, régen én is, így voltam kb. 17 éves koromig, aztán egyszer előtte rámjött a hányinger, nah azóta mindig hányok előtte, a hasam is elkezd menni az első napoknál és kb úgy görcsölök, hogy alig bírok járni és háromféle gyógyszert kell beszednem, míg valamelyik hatni kezd:D
2011. nov. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezért nagy marhaság, ha a már menstruáló lányok ijesztgetik azokat akiknek még nem jött meg. Mint a példa is mutatja, nem mindenkit visel meg. Nem kell a menstruációt úgy beállítani, mintha a világ legszörnyűbb dolga lenne! Van akit nagyon megvisel, van akinek meg sem kottyan. Akárhogy is van, a menstruáció az egyik feltétele annak, hogy egy nőnek gyereke lehessen!!!
2011. nov. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!