Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felcsúszott a tampon. Mit tegyek?

Felcsúszott a tampon. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval az egész úgy kezdődött, hogy egy görbe este után a barátomhoz mentünk aludni, miközben menstruáltam. Mivel mindketten elég ittas állapotban voltunk, egyikünk sem figyelt, hogy a tampon bent maradt, és szexelni kezdtünk. Másnap reggel már nem találtam a madzagot, és a tampont se. Kis idő után a tampont már éreztem, de a madzag sehol sincs. A tampont elérem az ujjammal, de sehogy nem tudom kiszedni. Nőgyógyászhoz nem szeretnék menni, az a legutolsó tervem. Tudtok valami módszert, amivel ki tudom szedni? Hiába nyomom, meg se moccan. Ma annyira lent volt, hogy ujjal mögé tudtam nyúlni, le próbáltam húzni, de nem mozdult, aztán újra fentebb csúszott. Kérlek segítsetek, nagyon félek, hogy valami fertőzést szedek vele össze! :(
2011. nov. 28. 16:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%
Leszakadt a madzag vagy csak nem találod. A barátod igazán segíthetne annyira nem tud bent maradni.
2011. nov. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
77%

Ennyi idő alatt már régen összeszedtél valamit... Gyakorlatilag rohad benned a vér.

Menjél el nőgyógyászhoz mert többet nem tudsz tenni, mint amit már eddig is próbáltál csinálni.

2011. nov. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Szerintem is kérd meg a barátodat, hogy tiszta kézzel, óvatosan próbálja kiszedni neked. Ha nem megy, akkor nőgyógyász.
2011. nov. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
83%

Szia

próbàlt meg azt, hogy feldugod a kisujjad a "popólyukadba" (nem tudom szebben mondani) és úgy nyomd..elvileg ellazulnak ilyenkor ott az izmok és ha nyomod, vagy ugràlsz, lehet, hogy ki fog csúszni.

Amit nem értek, az az hogy ha a tampon aljàt eléred akkor a madzag hogy hogy nem lóg ki valamennyire?

2011. nov. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Ez az, amit én sem értek! tisztán érzem az alját, kerestem a madzagot, de semmi. Remélem még semmit nem kaptam el tőle, ez egy napja történt. Imádkozom. Elmegyek, próbálkozok még ameddig lehet, ha nem jön össze, holnap elmegyek nőgyógyászhoz.

Köszönöm az összes választ, ment a plusz! :)

2011. nov. 28. 16:53
 6/19 anonim válasza:
Guggolj le nyugodt helyen...lazíts ne izgulj! Csinálj úgy, mintha az illemhelyen végeznéd a "nagydolgod". Ha így nyomod, ki fog csúszni annyira, hogy -tiszta kézzel!!- ki tudod szedni
2011. nov. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
91%
Ha nem tudod kiszedni, és tegnap történt, akkor nem kellene holnapig várni.
2011. nov. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
3%
Horgolótűvel próbáltad? :P
2011. nov. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Kaptál már pár tippet, ha egyik se válik be, és nem jön ki a tampon menj mielöbb nögyógyászhoz. Én helyedben nem várakoznék, ha kell ügyeletre mennék, csak azért mert volt egy évfolyamtársam, aki mesélte, h ugyanez történt mint veled, csak ö elfelejtette hogy még bennt van a tampon...fertözést kapott, aztán vérmérgezést és meghalt, ez komoly dolog, nem vicc.
2011. nov. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
bocs, az évfolyamtársam barátnöjének( ez kimaradt)
2011. nov. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!