Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A tampon lehet felcsúszott!...

A tampon lehet felcsúszott! Nagyon félek :S lehet valami bajom?

Figyelt kérdés
Tegnap este ugy mentem el bulizni, hogy felraktam 1 tampont. Majd elkezdtünk pezsgőzgetni,nagyon keveset ittunk, de azért jó kedvünk volt. Este többször is voltam wc-n de nem cseréltem. Aztán éjfél után cserélni akartam és nem találtam a tampon madzagját ! erőlködtem fel nyultam ujjal is de semmi. Lehet hogy kicsúszott belőlem valahol, vagy inkább nagyon felcsúszott ? Kérlek segítsetek! lehet valami bajom ? :(
2011. jan. 1. 15:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy mégis többet ittál a kelleténél és ez kavart meg egy kicsit? A tampon madzagja nem szakad el magától, nem csúszhat fel, és ha meg lecsúszott volna, azt szerintem azért észrevetted volna.
2011. jan. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
kérj meg valakit, akiben megbízol, hogy nézzen bele
2011. jan. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy az ital megkavart és nem emlékszel de kivetted.Vagy a WC-n egyszerűen kicsúszott...Egyszerre ez jutott eszembe.De annyira sztem nem tud felcsúszni hogy ne érd el:S
2011. jan. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
és ha felcsúszott mit csináljak ? :S Hallotam olyat is aki belázasodott tőle :S
2011. jan. 1. 15:13
 5/11 Tinker Bell ***** válasza:
100%

Ez érdekes! Én immáron 8 éve vagyok tamponhasználó, de velem még ilyen nem történt!


A madzag csak úgy nem szakad ki, esetleg ha húzod és a kezedben marad, de arra szerintem emlékeznél.


Ha kicsúszott volna akkor biztosan érezted volna, hogy valami van a bugyidban. Vagy nem volt rajtad bugyi?


Nagyon egyszerű a képlet. Hanyadik napon jársz? Vérzel most? Ha igen, akkor annyira mint általában ezeken a napokon vagy csak szivárog?


Ha ezek után is állítod, hogy benned van a tampon, akkor irány az ügyelet és ott segítenek.

2011. jan. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

2. napban járok és vérzek rendesen, nem csak szivárog.



Igen volt rajtam bugyi, csakhogy sűrűn jártam wc-re miközben pisiltem nem-e csúszhatott ki...azóta 1 szer raktam fel tampon az is ugyanúgy megtelt.

2011. jan. 1. 15:36
 7/11 Tinker Bell ***** válasza:
Érezned kellett volna hogy kicsúszik, meg látnod a wc-ben!
2011. jan. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem tud felcsúszni olyan magasra, hogy ne érezd, ha benyúlsz! A méhszáj kb. gombostűfejnyi, azon tampon garantáltan nem fér át!!! Meg abba is gondolj bele, hogy hogy férne be az újabb tampon fájdalom nélkül, ha az előző még ott lenne? Szóval nyugodj meg, ez valószínűleg kicsúszott pisi/kaki közben vagy te magad kivetted, csak nem emlékszel. Vedd ki a tampont ami most bent van és alaposan megmosott kézzel, guggolva nyúlj be, tapogass körül. A hüvely átlagosan 8-10 cm hosszú, ha ebből levonod egy tampon hosszát, nyilván ki kell tudnod tapintani ujjal a végét, ha még ott van.
2011. jan. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Na mi lett? Megtalaltad a tampont?
2011. jan. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nemtud annyira felcsúszni,menj ki a wc-re és kicsit erőlködj hátha lesz valami-
2011. jan. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!