Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló hatására,...

Fogamzásgátló hatására, gyengébb vérzés? Létezik? Okozhatja ez?

Figyelt kérdés
Most kezdtem szedni fogamzásgátló tablettát,eddig 2 db-ot szedtem be,de ugy veszem észre sokkal gyengébb lett a vérzésem.!
2011. nov. 28. 19:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Hogy ilyen gyors hatással van azon én is egy kicsit meglepödtem, de az köztudott róla, hogy mérsékeli a menstruáció mennyiségét, hosszúságát, és a vele járó fájdalmat. Nálam bármilyen gyenge fajtát szedtem, nagyon befolyásolta, vagyis 1 napig tartó rózsaszín valamiböl állt a havim, amit 1- 2 betéttel le is tudtam. Nem volt nekem ezzel bajom, mert nem volt maceráns, de annál inkább azzal h 5 évig meddö voltam a szedése után. Szerintem szedd még egy hónapig, meglátod mennyire befolásolja majd a következö havidat, ha igen beszéld meg a nögyógyászzal, illetve válts.
2011. nov. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!