Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért késik neki? Lehet terhes?

Miért késik neki? Lehet terhes?

Figyelt kérdés

Nem rég pettingeltünk barátnőmmel, (még nem szexeltünk) és ugy alakult hogy a nemiszervem a szeméremdombjánál volt. Ő elélvezett, én utána picivel, de én rögtön el is vettem onnan, szóval ondó csak a kezünkre került, és úgy emlékszik, mintha véletlenül odanyult volna.


Már lassan 1 hetet késik a menzesze. Gyakran szokott neki késni.



Mennyi az esélye annak hogy terhes? Nagyon félünk, de nem csináltunk semmi olyant.

A válaszok nagyon szépen köszönöm.


2011. nov. 29. 00:40
 1/3 anonim ***** válasza:
kizárt hogy így valaki terhes lesz. Hogy miért késik? Gondolom még fiatal és nem állt be neki.
2011. nov. 29. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát viszonylag fiatalok vagyunk 15 évesek mind2-en. Köszönöm a gyors választ.
2011. nov. 29. 01:11
 3/3 anonim válasza:
Egy szó mint száz a pettingtől csak akkor lehet valaki terhes ha behatolnak pénisszel akár 1cm re is akor az élőnedvtől is teherbe eshet ha meg rendesen bele is élveznek tuti hogy állapotos les. A pettinggel vigyázni kell mert ha el ragad a hév könnyen be következhet a nem kívánt terhesség, terhes lehet akor is ha spermás ujjal a hüvelyedbe nyúlsz. más kép "nem" KIZÁRT! Ha csiklóra meggy egy pici attól még nem lesz terhes senki, ahozz valamivel a hüvelybe kell juttatni az ondót pl:spermás újjal vagy pénisszel, ezt szerintem sok ember tudja
2012. jan. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!