Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ti fehérneműt hogyan szoktatok...

Ti fehérneműt hogyan szoktatok vásárolni? Felpróbáljátok az üzletben? Nem féltek, hogy már más is felpróbálta így érintkezik a nunitok másokéval és elkaptok valamilyen betegséget?

Figyelt kérdés

2011. nov. 29. 11:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
Valószínű,hogy egy perverz fax vagy,különben tudnád,hogy bugyit nem lehet próbálni.
2011. nov. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Fehérneműt tilos felpróbálni :D
2011. nov. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%

ezt azért cáfolnám..Jobb boltokban igenis lehet próbálni.

Normális lelkületű ember pedig a saját fehérneműjére próbálja,így csak ruha-ruha érintkezik..

2011. nov. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ez így ebben a formában nem igaz. Lehet próbálni, de csak a saját fehérneműre, tehát nem vetkőzöl le pucérra.

Amúgy én max. melltartót próbáltam fel eddig, bugyit soha.

A fürdőruhákban pedig van egy kis öntapadós nejlon ott, de azért azt is fehérneműre illik próbálni.

2011. nov. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Igenis egy jobb boltban sem próbálunk.:) Elég gáz,ha valaki nem tud magának egy bugyit megvenni szemrevételezés alapján.
2011. nov. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Csak osztani tudom az előző hozzászóló szavait, miszerint elég gáz ha ránézés alapján nem tudod eldönteni. Én még egy boltban se próbáltam fel, ki is van írva mindenhol. 27/N
2011. nov. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Eddig ahány boltban jártam, mindenhol ki volt írva, hogy fehérneműt próbálni tilos higiéniai okokból.
2011. nov. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
én van, hogy felpróbálom a bugyit is. de csak saját fehérneműre. nem mindig tudom eldönteni, hogy jó-e. melltartót felveszem.
2011. nov. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Hát,akkor elég gáz,üzletek a Triumph és társai...Amúgy igenis van,h szemrevételezés alapján nem tudsz bugyit vásárolni,pl egy hirtelenebb alakváltozásnál,mint terhesség,szülés után...Melltartóról nem is beszélve...

Na mindegy,kinek a pap,kinek a paplan..

2011. nov. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én eleve úgy megyek boltba, h bugyiért megyek, vagy ezért azért amazért. Vigyél magaddal egy saját bugyit és mérd össze a kettőt. Amúgy ha nincs becsomagolva én is szemrevételezés alapján veszem, (viszont sajna van olyan hely ahol csak a számozás van ráírva és nem szabad kibontani) na ott meg sem veszem!

23/N

2011. nov. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!