Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális ez a mensi mellett,...

Normális ez a mensi mellett, vagy csak a fáradtság?

Figyelt kérdés

megjött a mensim,először barna volt,most piros,de kevesebb mint szokott,bár tegnap volt elég..ma nem igazán.

napok óta ég a gyomrom,és olyan hányinger szerű érzésem van.ez attól lehet hogy fél 6kor kelek mindig,vagy azért mert terhes vagyok?(remélem nem),és mosdóra is sokat megyek,2napja...lehet felfáztam?ha a mensi piros akk is lehetek terhes?


2009. máj. 13. 16:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! És idöben megjött? Azt te tudhatod hogy lehetsz e terhes...voltál együtt védekezés nélkül?
2009. máj. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen pont időben jött meg.ez úgy volt,hogy a barátommal,mielőtt ugye felvesszük az óvszert,az előtt símogatjuk egymást és picit a hegyét benyomja,de soha semmi több nem volt soha gumi nélkül.eddig gond sem volt,egy hónapja teszteltem akk negatív volt,most meg van és lehet veszek egyet és orvos..így is lehet?:(
2009. máj. 13. 17:00
 3/3 anonim válasza:
Remélem tudod, hogy az hogy csak a végét teszi be neked az nem jelent semmit, mivel még az ejakuláció előtt is távozik olyan "előváladék" a fiúból, amitől teherbe eshetsz, tehát ezzel a "csak egy kicsit tette be" dologgal óvatosan!!! Attól nem égne a gyomrod tudtommal, hogy terhes vagy tehát szerintem nincs semmi gond, de ha nem múlik el irány a nőgyógyász!
2009. máj. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!