Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tehetek a kinyult bőr és...

Mit tehetek a kinyult bőr és terhességi csikok eltüntetése érdekében?

Figyelt kérdés
1 éve szültem,de rettenetesen kinyult a hasamon a bőr,és tiszta terhességi csikos!a hasam olyan kicsi mint amilyen volt régen,és viszafogytam 45 kg amilyen régen voltam.segitsetek!
2009. máj. 13. 16:52
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Eltuntetni csak lezeres vagy plasztikai mutettel lehet. A terhesseged alatt kellett volna kenni, a borod nem volt eleg rugalmas es megrepedezett,ez mar nem fog magatol visszaugrani :(
2009. máj. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát ez kedves, előző válaszoló! Én is ilyen cipőben járok, mint a kérdező. Én rendszeresen kentem, napi 2-szer a legdrágább stria elleni krémmel, de semmit nem használt. A nőgyógyászom mondta is, hogy ezeknek a krémeknek nagyon jó a marketingje, de semmi orvosi bizonyíték nincs rá, hogy valóban hatnak. A kötőszövet rugalmasságától függ, hogy mennyire bírja a bőr a hirtelen tágulást, az pedig genetikus.

Sajnos én is úgy tudom, hogy nem nagyon van mit tenni.

Esetleg keresd fel ezt az oldalt, kozmetikák vannak rajta, akik ígérik, hogy segítenek:

www.stria.hu

2009. máj. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Hát én elég nehezen tudtam volna ezt kezelni vagy elkerülni,kicsi vékony termetű vagyok(voltam)és iker gyermekeimet hordtam ki majhogynem végig.

2009. máj. 13. 21:23
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem legrosszabb esetben segít a plasztikai sebész.Nekem annak idején édesanyám azt tanácsolta,szülés után tegyek vizes ruhát a hasamra,arra száraz törölközőt,és kössem le. Az orvosok ezt nem ajánlják,ezért otthon csináltam,de teljesen visszament a hasam,s feszes lett újra. Második gyerek után is így csináltam,azután is teljesen rendbe lett. Nemrég szült a lányom,elmeséltem ezt neki,s bár ma már ezt egyáltalán nem fogadják el (még úgyse,mint az én fiatalkoromban),de neki is gyönyörűen visszament a hasa, és teljesen feszes rajta a bőr. Senki nem akarja elhinni,hogy néhány hónapja szült,olyan csinos ,mint lánykorában. Nem tudom,a vizes ruha segített-e,de nekünk bevált. Én előtte semmilyen krémet nem használtam,a lányom használt vizes alapú testápolót. Persze ezt most leírtam,de egy év távlatával sajnos rajtad már nem segít,meg mondom,,az orvosok nem helyeslik.De ma már a plasztikai sebészek nagyon szépen rendbe tudják tenni,úgy tudom.Sajnos más ötletem nincs((:
2009. máj. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Elso vagyok, ez genetikatol fugg.

Egyebkent nem mondtam,h stria elleni kremmel kell kenni, mert azokban en sem hiszek.

A noverem sima oliva olajjal kente reggel-este (sajnos mi hajlamosak vagyunk a striara) es gyonyoru csik mentes maradt a hasa. A baratnom meg azzal a massziv, jo oreg Niveaval es neki is szep a bore. En minden nap Bio Oil-al kenem a borom es nekem se csikos. Persze a torna es a sok folyadek is fontos.

Sajnos ha mar kialakultak nem segit se a vizes torolkozo, semmi, csak a szike. A kotoszovetet olyan nagy megterheles eri,h elszakad, megreped,amit mar visszallitani hagyomanyos uton nem lehet.

2009. máj. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Én is hasonló cipőben vagyok...de én nem szültem meg ilyenek...még csak 15 leszek de nagyon meghíztam(165-7 cm és 63 kiló köröl vagyok) és nekem is megpattant a bőröm :( szeretnék lefogyni de sajnos nincs nagy türelmem diétát meg ilyeneket "űzni"..max mozgás barátnőmmel tánc de csak mozgással nem tudnék lefogyni :S

Amúgy nekem anyukám mondta hogy olíva olajjal kenegette magát de csak "utánam" (második gyereke vagyok) és csak azok a csíkok maradtak meg amik "tesómtól" jöttek neki

2010. dec. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 melcsiboszi válasza:
22:54-es, hogy kell azt a vizes ruhásat csinálni? Mennyi ideig kell rajta hagyni, stb. stb? Két hónap múlva szülök, és minden ilyen módszer érdekel. Előre is köszi!
2011. jan. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!