Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A pattanásaimra Cypromix...

A pattanásaimra Cypromix fogamzásgátlót írt fel nekem a nőgyógyász. Aki szedett már ilyet mit tud róla elmondani? Hatásos? Van hányás mellékhatása? Fogok tőle hízni?

Figyelt kérdés
2011. nov. 30. 20:39
 1/3 anonim ***** válasza:
én CSAK rossz hatásokról tudok, de azt is csak 1, hangsúlyozom EGY ismerőstől, tehát nem ismerem minden szedőjét, így lehet hogy sok embernek segített ilyen bajra, de mondjuk akitől rossz hatásokat tudok ő a "szex" miatt szedte.
2011. nov. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt tőle még egyszer sem hányingerem. Hízni meg akkor fogsz ha zabálsz, nem magától a tablettától, az maximum az étvágyadat növeli, ami viszont nem azt jelenti hogy ezentúl többet kell enned. Egyébként semmilyen mellékhatást nem észleltem.
2011. nov. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az első hónapban az első levél elfogyásáig voltak meg az ún. álterhességi tünetek.Ennek már 3 éve.Az összes pattanásom elmúlt,a menstruációm kb 2-3 napig tart és olyan gyenge,hogy lehet napi 1 tamponnal kibírnám,de hát a higiénia fontos:).Szóval nagyon gyenge.Elmúltak a görcsök és azóta egyetlen egy pattanás sem jött ki rajtam, a mellem pedig 2 számot nőtt :).
2011. dec. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!