Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lindynette 20 fogamzásgátlót...

Lindynette 20 fogamzásgátlót szedek, mit tegyek ha 5éve szedem és most jöttek elő mellékhatások?

Figyelt kérdés
Elsőnek azt éreztem szüneteltetni kellene,de elolvastam itt neten,hogy többet árt mint használ!20 éves vagyok 5 éve szedem és eddig semmi problémám nem volt,most meg fáj a fejem tőle nagyon már hónapok óta meg ingerült vagyok sokszor hányingerem van és rájöttem,hogy ez a tabitól van!Orvosomhoz nem tudok elmenni mert szabin van!:S Váltanom kellene?!De ha másik gyógyszer rosszabb lesz?!Nagy aggodalomban vagyok ez miatt!:( Kérlek segítsetek!
2011. dec. 3. 00:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Miért nem mész másik orvoshoz? Itt ne fogsz jótanácsot kapni. Vagyis fogsz, de ezerfélét és ugyanott leszel.
2011. dec. 3. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Gondolom nincs túl sokáig szabin,kérj már most időpontot hozzá!
2011. dec. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Gondolom, most lett elege a szervezetednek a hormonális elnyomásból. Legalább fél év szünet kellene, hogy magához térjen, utána lehetne folytatni a gyógyszert, vagy váltani, de ezt már egy tényleg hozzáértő dokival beszéld meg, aki nem csak a recepteket gyártja futószalagon.
2011. dec. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
27 eves vagyok, sosem szedtem tablettat, pont ezekert. Veszelyes, ez az iazsag tobb baratnomnek is 5 - 10 ev utan abba kellett hagynia, raadasul miomai lettek a meheben, meg tunetek, amik neked is. Nekem nincs gyerekem, de persze mindeki ugy vedekezik ahogy erzi...
2011. dec. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

9:53

Totál egyetértek veled, és akkor még a többi következményről nem is beszéltünk..

Még a méhnyak rák sem tisztázott! miért nem csökken a számuk a nagyfokú szűrések elterjedése mellett sem?...

2011. dec. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Igazatok van, nem is beszélve a gyermekeitekről, akikknek nem tudjátok még, hogy mit "ajándékoztok" szegényeknek, mert ez bizony majd csak 15-20 év múlva derül ki!
2011. dec. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Na, megjöttek az antifogamzásgátló mozgalom élharcosai. Lányok, szerintem mindenkinek joga van eldönteni, hogy hogyan védekezik. Nektek is. Ti úgy döntöttetek, hogy nem fogamzásgátlóval. Van, aki úgy döntött, hogy azzal. Mindemellett mindenkinek megvan a joga ahhoz, hogy a véleményét tiszteletben tartsák, úgyhogy kérlek! Mi is tiszteletben tartjuk a tiéteket, ti is a miénket. Aki elkezdte szedni, az bizonyára mérlegelte a kockázatokat, és úgy döntött. Úgysem fogjátok tudni meggyőzni.
2011. dec. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Hülyeség, hogy többet árt, mint használ. 5 év után nyugodtan tarts egy fél éves szünetet, még jót is teszel vele.

Ha vkinek vmi gáz lesz abbahagyás után, az nem az abbahagyás miatt van igazából, hanem a tabletta szedése miatt...

2011. dec. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy válaszoltatok!:) igen már kértem időpontot de most elkezdtem még egy levelet szedni mert a doki előtt nem merem szüneteltetni mert az megvizsgál stb.. nagyon jó doki eddig nem is volt probléma a gyógyival mostanában hanem hogy azok amik problémáim amik vannak lehet a gyógyszer teszi?!(migrénes fejfájás,néha hányinger)és amikor nem szedtem(7nap) minden jobb lett egy kicsit!ezért gondolkodtam el de szerintem váltok,nem akarok szüneteltetni mert felborulna az egyensúlyom és persze nem akarok terhes se lenni!ezt a yadine-t hallom hogy nagyon jó majd megkérdezem a dokit!2hét után adott időpontot mindenképp elkellet kezdenem egy új levelet de ide vagy oda egy hónap..
2011. dec. 3. 16:50
 10/14 A kérdező kommentje:

* eddig nem voltak problémáim hanem mostanában gondolkodtam el hogy azok a problémák amik vannak a gyógyszer teszi?!


elírtam és így a helyes :)

2011. dec. 3. 16:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!