Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátlót szeretnénk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátlót szeretnénk használni a barátommal, de nem tudjuk, hogy mekkora az esély arra hogy terhes legyek mellette és hogy mennyibe kerül? Melyik az ami biztos jó és nem is annyira drága és persze milyen mellékhatások lehetnek?

Figyelt kérdés
Létszi mondjatok ötleteket és tényeket . Köszi
2011. febr. 27. 11:12
 1/4 anonim válasza:
2011. febr. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tényleg nem sokat tudtok róla.Ez nem kívánságműsor,hogy ki mit szeretne szedni,hanem kinek melyiket bírja a szervezete.Ami az egyiknek bevállt attól lehet,hogy a másik ember rosszul van.Így egységesen "jóT2 ajánlani nem lehet.Ezt az orvos dönti el és aztán egy kikisérletezitek,hogy neked melyik lesz jó.Lehet,hogy többet is ki kell próbálnod,mire tűrhető lesz.

Az ára 5-8 ezer ft között van 3 havi adagnak.

A mellékhatásaiból kisregényt lehetne írni,keress rá pár tájékoztatóra a neveten és olvasd végig őket: Yasminelle,Volina,Lyndinette30,Mercilon stb. Dunát lehet velük rekeszteni annyi van.

Ha rendesen szeded,akkor minimális az esélye a teherbeesésnek.Nem 100%-os ez sem! Figyelni kell hogy mindennap bevedd,betegség esetén melyik gyógyszer milyen hatással van a fogamzásgátló hatákonyságára és hasmenés,hányás esetén rendesen felszívódott-e.

2011. febr. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Első vagyok, nekem nem derült ki egyértelműen,hogy gyógyszert akar.Ezért linkeltem általánosságban a fogamzaásgátlásokról leírást.Nyilván fog. gátlót a nődoki dönti el..
2011. febr. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Girlnextdor ***** válasza:

en Karissat szedek es tenyleg hatasos, megregulazta a ciklusomat es a menstruacios fajdalmam is elmult...ez kb1500FT-ba kerul havonta, 21 bogyo+ het nap szunet aztan kezded a kovetkezot. Nekem mellekhataskent gorcsolt par hetig gyengen a hasam, enyhe verzeseim is voltak(cseppet sem fajdalmasak es ez a tajekoztato es az orvos szerint normalis amig ra all a tested a fogamzasgatlora) kozben megnott a mellem es fel is szedtem nehany kilot miatta...a hizas nem folyamatos, en 4kilo hizas utan megalltam es ezt tartom +/- egy kiloval. Nekem ez a gyogyszer bevallt DE azt ajanlom, hogy menj el nogyogyaszhoz, vizsgaltasd ki magad, nem kell felni a dokitol alltalaban minden nogyogyasz nagyon kedves es segitokesz. Semmikepp sem kezdj el a sajat fejed utan szedni valami gyogyszert...fontos, hogy megbeszeld az orvossal es ha mar elkezded szedni akkor pontosan szedd:) sok sikert hozza.

ps: olvass jol utanna mielott belekezdesz barmibe is

21/L

2011. márc. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!