Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak? Pont akkor fog...

Mit csináljak? Pont akkor fog megjönni, amikor megyünk az osztállyal táborba!

Figyelt kérdés
És ott lehet fürödni is!(Egyébként csak gondolom, hogy akkor jön meg, mert még nem állt be rendesen! Tampont mikortól javasoltok? 13,5 vagyok!
2009. máj. 14. 16:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy gyakorlott tampon felhelyező, inkább ne próbálkozz vele. Maradj a betétnél.

Nem tudom, hogy az ilyen fürdőhelyek mennyire tiszták...

Jó, ha viszel magaddal intim törlőkendőt, egy kis törölközőt, amit könnyen be tudsz vizezni és kiöblíteni (hogy megtörölgesd magad, ha mégsem szeretnél ott fürdeni), egy domestos-os törlőkendő, hogy ha szükséges, le tudd törölni a wc deszkát. Vagy már drogériákban lehet kapni papír wc ülőkét. Wc papír, zsepi, különböző méretű betéteket pakolj be. Beleteszed egy neszesszerbe és azt viheted magaddal mindenhova.

2009. máj. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tampont elvileg már az első menstruációtól lehetne használni, mert akkor már ujjnyira tágítható a szűzhártya. Ha mindenképp ezt a lehetőséget akarod választani, kezdd o.b. minivel, ja és silk tuch borítású legyen, mert az könnyebben csúszik. De nem biztos, hogy elsőre sikerülni is fog felhelyezni, mindenesetre nem kell elkeseredni, lazítani kell. Ja és érdemes a menzesz 1-2. napján próbálkozni a tamponnal, akkor a legsíkosabb ugyanis a hüvely.
2009. máj. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nos tulajdonképpen mini tampont már ilyenkor is használhats...de fontos tudni, hogy semmilyen tampon se maradhat fenn 4 óránál tovább...de a mini tamponok amúgy se birnak sokat kb 1-1,5 órát...


Épp az imént láttam egy kérdést ami a felhelyezéssel kapcsolatban kért tanácsot keress rá sok hasznos választ találsz...


Szerintem is maradj a betétnl, de tudom milyen kétségbeejtő ez a helyzet...a fűrdések idejére használj csak tampont...


De a legjobb ha azzal kelsz és fekszel hogy a kirándulás után fog megjönni, mert azt mondják ha az ember nagyon koncentrál és hisz néhány napot mozgathatja akár...

De persze ez nem bizonyított...

2009. máj. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én azt is hallottam, hogy ha sok C-vitamint eszünk, azzal lehet egy picit késleltetni, nem tudom mennyire igaz ez. Egyél citromot!
2009. máj. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!