Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyászhoz borotválkozva...

Nőgyógyászhoz borotválkozva kell menni?

Figyelt kérdés

ciki kérdés, de még soha nem voltam, és nem tudom hogy illik oda menni.le kell borotválni, vagy nem?... eléggé félek, nem szeretnék menni de sajnos muszáj...

13/l


2011. dec. 4. 19:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Dehogy is! Alapos tisztálkodás, ennyi.Én szoknyában szoktam menni és viszek még azért biztos ami biztos alapon törlőkendőt is.
2011. dec. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi :)
2011. dec. 4. 19:48
 3/9 anonim ***** válasza:
Jól írta az első..Tisztán kell oda menni,és kész.Akár csupasz,akár borostás,akár szőrős is lehetsz.A lényeg hogy tiszta legyél.
2011. dec. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a nőgyógyászt ez kicsit sem érdekli. Az elsőhöz csatlakoznék annyiban, h szoknyát, vagy egy hosszabb felsőt (tunikát) vegyél fel, mert így nem meztelenül kell a vizsgálószékhez sétálnod, hanem valami mégiscsak takar. És ez elsőre bizonyára eléggé feszélyezne téged.
2011. dec. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja, igen, és előtte mosakodj meg!
2011. dec. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2011. dec. 4. 20:11
 7/9 anonim ***** válasza:
A nőgyógyászok szerint a szőr védi a puncit a fertőzésektől, hiszen nem engedi a bugyit a bőrre tapadni, úgyhogy ne borotváld ha máskor sem teszed.
2011. dec. 5. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bizony ne borotvélkozz ott lent, mert egészségtelen is és komoly esélye van fertőzés begyűjtésének és akkor majd járkálhatsz orvoshoz eleget!
2011. dec. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
És próbálj női dokihoz menni elsőre feltétlenül, mert valamivel könnyebb elötte vetkőzni, terpeszteni!
2011. dec. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!