Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek férfi, vagy női...

Szerintetek férfi, vagy női nőgyógyászhoz menjek előszörre?

Figyelt kérdés
2011. nov. 29. 16:21
 1/10 anonim ***** válasza:
amelyik előtt kevésbé érzed magad feszélyezetten
2011. nov. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
Hát, ha ez így felmerül benned, és nem mindegy, akkor a választ is illene sejtened. Nem tudhatjuk, Neked melyik jönne be. Én férfihoz járok, először nőnél voltam. Nekem a nők nem igazán váltak be, de ez egyéni mérlegelés kérdése. Csak a szívedre hallgass.
2011. nov. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Ne azt nézd, hogy milyen nemű a nőgyógyász. Csak az számít, hogy profi legyen, kedves, megértő, türelmes, és meg tudj vele beszélni mindent!
2011. nov. 30. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem mindenképpen nőhöz, kevésbbé ciki az elötte vetkőzés, terpesztés és talán megértőbb is problémáiddal, hiszen ő is "nőből" van.
2011. nov. 30. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Teljesen mindegy!

Az orvos nem azért van ott, hogy téged nézegessen, mint nőt! Szerinted hányat lát egy nap??

Orvos ismerős mondta, meg már több helyen is hallottam, hogy egy orvosnak az, amit olyankor lát, csak annak a megjelenése, amit a tankönyvben tanult. Nem azzal fog foglalkozni, hogy formára van-e borotválva, vagy hogy néz ki.

Egyébként a férfi orvosok sokszor sokkal lelkiismeretesebben elvégzik a dolgukat, mint a női orvosok. Kérdezgess, ki a legjobb, és ahhoz menj.

Ez nem szemérmesség kérdése, nem azért mész.

2012. jan. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Teljesen igaza van 0 14:15-ös válaszolónak!!!
2012. jan. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Évekig csak nő nőgyogyóhoz jártam, talán azért, mert Ő tartott a középiskolában felkészítést, és mivel szimpatikus volt, egy csomóan Hozzá fordultunk elsőre.

Mára már más szempontok vezérelnek. Szakmaiság, bizalom a fő szempont, és tudom, hogy férfi nőgyógyászom nem "úgy" néz rám. Egyszóval: meg tudlak érteni, és először nőhöz mentem, de most már férfihez járok!

2012. jan. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
9%

Egy ffi nőgyógyász mondta:

"Addig jó, amig a nők elhiszik, hogy csak egy munkadarabok a vizsgálat alatt!"

2012. jan. 10. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

tegnap 08:06


Igen, persze. Hagyjad már...

2012. jan. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Igen, ezt én is hallottam!

De azért ma már többnyire van lehetőség női dokihoz menni, akinek ez megnyugtatóbb...

Aki meg homokba dugja a fejét, az tegye, ha neki így a jó!

2012. jan. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!