Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Igy lehetek terhees? A lenyeg...

Igy lehetek terhees? A lenyeg az h november 11en voltam parommal es vedekztunk kotonal es nem elvezeett el . Es november 3an mult el a mensutaciom, es meg nem jott meg . Szerintetek igy terhes maradhatok? Surgosen irjatok kerleek!

Figyelt kérdés
2011. dec. 4. 21:22
 1/6 anonim ***** válasza:
2-3 nap késésért még nem kell ennyire aggódni. Védekeztetek, úgyhogy kicsi a valószinűsége a terhességnek, persze nem kizárt. Ha ennyire aggódsz, akkor vegyél egy terhességi tesztet, vannak olyanok amik már pár napos terhességet is kimutatnak.
2011. dec. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
en ugy szamitotam h kb 29'en vagy 30'an kellet volna beteg legyek es nem lettem . mitol kesheet ?
2011. dec. 4. 21:28
 3/6 anonim ***** válasza:
Reméljük nem is leszel beteg :D
2011. dec. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ha nem tette be egyáltalán gumi nélkül, akkor kizártnak tartom - ha még a gumihúzás előtt betette, akkor az előváladékban levő spermától elélvezés nélkül is terhes lehetsz, de kicsi az esélye (de van)

nekem általában rendszeres, de van, amikor 2 hetet is késett (minél jobban izgultam, annál többet :) szóval pár nap miatt még ne kezdj idegeskedni

2011. dec. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Első alkalom volt?

Mert nálam pl az első szex után több mint 1 hetet késett, és a barátnőim körében is előfordult. Gondolom kicsit összezavarja a szervezetet. Ne aggódj, ha rendesen védekeztetek, nem lehetsz terhes! Esetleg ha nagyon aggódsz vegyél egy terhességi tesztet, percek alatt megvan, és 1000 forintból kijön.

2011. dec. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem elso alkalom volt . es ugy volt hogy felrakta ra a gumit es utana rakta belem , es a gumi nem volt kijukadva , megneztuk es el se ment a vegen :) . mert be se fejeztuk :) . es megis kesett es elege agodunk h vajon miert , mert maskor mindig megjott ..
2011. dec. 5. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!