Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nemi szervi szemölcs, jó...

Nemi szervi szemölcs, jó vajon ez az oldat?

Figyelt kérdés

Több mint egy éve szenvedek a szemölcsökkel, orvosnál is többször voltam, de már kezdem nagyon unni. Immunerősítő gyógyszert is szedtem többször, stb. stb. de mindig vissza nő! Jelenleg párom sincs, szóval még ő se fertőzhet vissza! És olvastam a neten erről az oldatról. Van valakinek tapasztalata vele kapcsolatban? Hüvely környékén is lehet használni? Válaszotokat előre is köszönöm!


[link]


2011. dec. 5. 20:11
 1/2 anonim ***** válasza:
nekem is volt, de szülésnél leszedték, éppen a gát mellett volt. Nem nőtt vissza
2011. dec. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hát nekem már szedték le, és nagyon fájt.

Még egyszer megint végig csinálni.... Nem igazán szeretném, azért keresek valami természetes krémet vagy bármit, hogy kipróbáljam... Ha nem jön össze akkor mehetek megint vissza az orvoshoz....

2011. dec. 5. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!