Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi a legjobb vény nélküli...

Mi a legjobb vény nélküli szer gombára?

Figyelt kérdés
már volt, így 99%-ra fel tudom ismerni. vaagy mindenképp az jó, amit a doki ír fel? vagy elmúlhat akármilyen vény nélkülitől is?
2011. dec. 5. 20:18
 1/8 anonim ***** válasza:
milyen gombáról van szó?
2011. dec. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

hüvelygomba :)


azt hittem 1értelmű a témakör alapján :)

2011. dec. 5. 20:23
 3/8 anonim ***** válasza:
jah, nem figyeltem :D hát attól függ mit írt fel az orvos, mert lehet kapni vény nélküli cuccokat, pl. canesten combi, meg van még vmi más is asszem:D de szerintem az a lényeg hogy a hüvelykúp magába nem elég, kenegetni is kell magad ha tényleg rendbe akarsz jönni :) a canesten combi sztem vény nélkül kapható.
2011. dec. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
jaa, de amikor doki írt fel vmi ilyet, akkor tablettát is írt... de tabi nélkül is elmúlhat, nem?
2011. dec. 5. 20:38
 5/8 Fanta ***** válasza:
Vedd komolyan a dokit,és ha kell,szedd a tablettát is!!!Ellenkező esetben sosem keveredsz ki belőle,és állandóan ki fog újulni!Nekem fél évig kellett szednem a tabit kiegészítő kezelésként,ennek már 10 éve!Azóta sincs ilyen gondom!Ha nem tartod be a doki utasításait,akkor mindig vissza fog térni!És meddőséghez vezethet.
2011. dec. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hogy milyen fajta gombáról van szó, azt csak orvos tudja megállapítani hüvelyváladékból, tehát mindenképpen el kell menned hozzá!
2011. dec. 6. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
a kúp. én voltam dokinál hüvelygombával, és megállapította h az, de nem írt fel semmit csak mondta h melyik kúpot vegyem meg. nekem használt. szerintem ha tuti biztos vagy benne h gombád van, akkor bármilyen hüvelygombára való kúp jó lesz ;)
2011. dec. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
akkor első körben veszek valami recept nélkülit, aztán ha nem asznál elmegyek orvoshoz. köszi mindenkinek!
2011. dec. 6. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!