Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kb 3 napja késik a menstruáció...

Kb 3 napja késik a menstruációm, már előtte is stresszeltem magam hogy terhes lehetek ( bár sztem semmi okom rá? ) vagy nem. De egyre jobban kezdem magam idegesíteni az egész miatt. Bővebben lent!

Figyelt kérdés

kb 2-3 hete voltam barátommal "olyan" szituba, védekeztünk gumival, mindig vigyázzunk és persze utána is megnézük nem e szakadt ki a gumi vagy valami más ! ( 1 és fel éve vagyunk együtt, mondhatom komoly kapcsolatról van szó )

Menstruációm 3 napja késik, általában 34 naposak a ciklusról és a két előző menstruációm nagyon pontosan meg is jött ! Most pedig csak fehér folyásom van ( ami minden menstruációm előtti napokba szokott jelentkezni ), néha szúrt a hasam ( már nem. ), mostanába pedig egyfolytába zabálok ( így is sokat szoktam enni, de most olyan mintha egyre többet ennék ), mindennap felvagyok puffadva, bár az sztem az össze vissza evés miatt van + hirtelen hányingerek.

Nagyon aggódok, hogy most mi van .. így is olyan fajta ember vagyok hogy minden kis apróságon felstresszelem magam és hülyeségeket képzelek be magamnak, mint pl : most is ez a terhesség. Nem szeretnek még terhes lenni, fiatal vagyok és nem is tervezzem még ! Barátom azt mondja, hogy ne idegesítsem ilyenen magam, mert okom nincs rá, mivel minden oké volt !

Mit gondoltok erről ?


2011. dec. 6. 15:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Idegeskedés helyett sétáljatok el a gyógyszertárba/drogériába,vegyetek egy tesztet és holnap reggel csináld meg!
2011. dec. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha rendesen védekeztetek akkor nem valószínű hogy terhes vas, az emberi test nem óramű pontosságú, késhet akár egy hetet is. de ha annyira aggódsz akkor tényleg vegyetek tesztet vagy menj el dokihoz.
2011. dec. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Megjött vagy teszteltél már????
2011. dec. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem jött még meg.. ma van kb 1 hete hogy késik és már nagyon kezdek aggódni miatta.. néha fáj a hasam olyan mintha megakarja jönni, de még mindig semmi és egyre érzékenyebb vagyok mindenen sírok, melleim pedig nem fájnak. Nem mertem még tesztelni, de ha Hétfőig nem jön meg .. tesztelni fogok mindenképp !
2011. dec. 10. 13:46
 5/5 A kérdező kommentje:
Tegnap megjött, szóval a tesztre nem volt szükségem. :) és végre nyugodt vagyok !
2011. dec. 12. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!